Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a főnökömbe mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő 24 éves én 23 vagyok ( de ez nem is annyira lényeg ) szóval ez az egész úgy kezdődött, hogy amikor odakerültem a cégéhez teljesen normàlis főnök alkalmazott viszony volt de egyszer egy céges ,,bulin" mindeni ,,laza" és mindenki ,,elengedte " magát. Igazábol a főnököm egy elég szigorú a munkahelyen, de ezen a ,,bulin" tényleg megismerhettük mert ugye irtam, hogy mindeni laza volt és mindenki mindenkivel beszélgetett egymással és én meg a főnököm órákig beszélgettün és utána haza is kisért, teljesen beleszerettem, szerintem ő is belém mert amikor haza értünk megpuszilt az arcomon. Másnap nagyon feszült volt a hangulat köztünk szinte egymáshoz sem szoltunk (Biztos ,,érdekel" hogy lehet az hogy ő 24 éves én 23 mégis a főnököm[ amm ő a cégtulajdonos] ez igazábol az apja cége volt csak hamar meghalt és ő örökölte a céget gondoltam elmondom, hogy utána ne jöjjenék a kérdések)

#szerelem #főnök alkalmazott viszony
2017. jan. 13. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Aranyos történet :)
2017. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek imponál a gazdag fiatal pasi. Alig várja hogy elköltözhessen otthonról és nagylábon éljen.
2017. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 ne feltételezz rólam ilyet mikor még nem is ismersz és én pont nem olyan nő vagyok
2017. jan. 25. 08:27
 4/4 anonim válasza:
Mi lett végül?
2022. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!