Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gimis csalódások után jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimis csalódások után jobb lesz az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig elég szerencsétlen voltam szerelem-témában, 18 éves koromig csak 1 rövid kapcsolatom volt. Mostanában rengeteget gondolkoztam azon,hogy vajon nem lehetetlenek-e az elvárásaim, vagy nem 'szabotálom'-e esetleg akaratlanul is a dolgokat. 18 éves lány vagyok, nagyon nagyon koravén és érett. Sosem voltam bulizni, nem cigiztem, drogoztam, stb. Antialkoholista családból származom, valószínűleg ezèrt is tabu nálam pl a tömény alkohol fogyasztása, vagy úgy un block a rèszegség. Viszont egyébként nem vagyok szürke vagy unalmas (legalábbis remélem :) ), rengeteget járok színházba, imádom az olasz szkeccsfilmeket, a kosztümös filmeket...èrdekel az irodalom,a politika. Jó tanuló vagyok, 3 nyelven beszélek, van jövőképem, terveim.

A kérdés igazából az lenne,hogy így,ilyen tulajdonsagokkal több esélyem lesz találni valakit az egyemetemen,aki elfogad olyannak,amilyen vagyok? A gimiben én vagyok a furcsa,konzervatív, 'sok vizet nem zavar' lány.



2017. jan. 8. 20:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10: Szóval a tipikus, gyk-n panaszkodó csajszint.

Egy hasonlóval én is találkoztam. Egy csaj kiírt egy kérdést és panaszkodott, hogy a nagy orra miatt senkinek sem kell. Beszélgettünk itt kicsit, mert rám írt. Tök jól eltudtunk dumálni. Mondtam, hogy engem nem zavarna az orra. Előadta, hogy őt nem érdekli a külső. Face profilt cseréltünk és tádám... Írtam, de többet nem válaszolt.

Az ilyen magukat komolynak előadó csajok, itt általában a legfelszínesebb és leghisztisebb csajok.

2017. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#11: Az a baj, hogy én őt normálisabbnak gondoltam, éppen azért, mert nem panaszkodott, és teljesen jól elbeszélgettünk, még érdeklődött is, szimpatikusnak tartottuk egymást. Néhány levél után felvetettem a fb-ot, megadta az elérhetőségét, én bejelöltem. Gmailben megjött az értesítés tegnap délelőtt, hogy visszaigazolt. Itt tegnapelőtt délelőtt írt, én arra válaszoltam, de semmi reakció. Kezdett kicsit gyanús lenni a dolog, felnéztem fb-ra, és nem volt az ismerőseim között, amikor az értesítéseknél rámentem a nevére, valami olyasmit írt ki, hogy a profil már nem létezik, vagy nem tartozom azok közé, akiknek jogosultságuk van látni. Írni akartam neki, hogy mégis mi ez, de azt sem tudtam, nem engedte elküldeni az üzenetet. Mindez kicsit furcsa, hiszen nem értem, miért történt mindez, nem tettem semmi rosszat. Itt csak nagyon kevés őszinte és normális nő van, a legtöbbjéről nem tudnék szalonképes véleményt formálni. Róla azt gondoltam, hogy talán kivétel lesz, annyit szerintem megérdemeltem volna, hogy közölje, miért nem vagyok "elég jó", elvégre sosem voltam bunkó vele. De hát sajnos a mai világ nem olyan, mint a mesék, hogy jótett helyébe jót is kapsz.
2017. jan. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!