Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A gimis csalódások után jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimis csalódások után jobb lesz az egyetemen?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig elég szerencsétlen voltam szerelem-témában, 18 éves koromig csak 1 rövid kapcsolatom volt. Mostanában rengeteget gondolkoztam azon,hogy vajon nem lehetetlenek-e az elvárásaim, vagy nem 'szabotálom'-e esetleg akaratlanul is a dolgokat. 18 éves lány vagyok, nagyon nagyon koravén és érett. Sosem voltam bulizni, nem cigiztem, drogoztam, stb. Antialkoholista családból származom, valószínűleg ezèrt is tabu nálam pl a tömény alkohol fogyasztása, vagy úgy un block a rèszegség. Viszont egyébként nem vagyok szürke vagy unalmas (legalábbis remélem :) ), rengeteget járok színházba, imádom az olasz szkeccsfilmeket, a kosztümös filmeket...èrdekel az irodalom,a politika. Jó tanuló vagyok, 3 nyelven beszélek, van jövőképem, terveim.

A kérdés igazából az lenne,hogy így,ilyen tulajdonsagokkal több esélyem lesz találni valakit az egyemetemen,aki elfogad olyannak,amilyen vagyok? A gimiben én vagyok a furcsa,konzervatív, 'sok vizet nem zavar' lány.



2017. jan. 8. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
picivel talán több. De a bulizás ott mégjobban elharapózik... szóval meg kell találnod a nem bulizós, hozzád hasonló társaságodat, akikkel hozzád hasonló társaságokkal ismerkedhetsz majd
2017. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Pont az nem lesz az egyetemen ami gimiben igen. Nem leszel elkönyvelve semmilyen lánynak, ugyanúgy tekintenek rád majd, mint a többiekre ergo jobban kinyílik a világ :)

Én fiú vagyok, nekem a környezetváltás miatt indult be ipari méretekben a csajozás és sikerült a crush-ommal összejönni :D Úgyhogy hálás vagyok azért, hogy egyetemre jöttem, neked is jobb lesz ;)

2017. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól érzed és a nagy elvárásaid vagy a szabotálásod miatt nem megy a dolog. Valószínűleg jó pár srác elfogadna, csak te nem fogadod el őket. Ne gondold, hogy az egyetemen mindenki érett és komoly lesz vagy bármi hasonlót.

Amilyen tulajdonságokat írtál, azokkal nincs semmi gond.

2017. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban (is) szinte minden a népszerűségen múlik. Ha népszerű vagy, könnyebb ismerkedned, párt találnod, ha nem vagy népszerű, akkor nehezebb. A jó tanuló, csendes, nem bulizós fiatalok általában nem népszerűek, és a nem mainstream érdeklődés (esetedben a kosztümös filmek, a színház, az irodalom stb. iránti vonzalom) megint csak akadály lehet sok embernél, hiszen nem tudnak ezzel mit kezdeni, ők a bulizáshoz, iváshoz vannak szokva, és ők a menők. Az egyetemen lehet másabb a helyzet, de attól is függ, hogy hová kerülsz, milyen közösségbe, de mivel nem lesztek a hét 5 napján reggeltől estig együtt, így nem feltétlenül fognak elkönyvelni bármilyennek is, de ez esetleg nehézséget is jelenthet, hiszen lehet, hogy egy héten csak egyszer találkozol egy számodra szimpatikus illetővel, egyetlen közös óra erejéig, így nehezebb megismerkednetek. Sokan csak alibiből járnak egyetemre, meg azért, mert a szomszéd Pistikének is van diplomája, és sokan ott is a bulizásnak fognak élni, de ha nyitott szemmel jársz, akkor simán találhatsz hozzád illő embereket.
2017. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
#3! szerintem nem a kérdező nem fogadja el a srácokat, hanem sokkal inkább az, hogy saját önnönmagát nem fogadja el
2017. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
"A gimis csalódások után jobb lesz az egyetemen?...... 18 éves koromig csak 1 rövid kapcsolatom volt." Akkor miért is beszélsz a CSALODÁSOK-rol? Mert jaj ugy sajnálom magam?
2017. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Csalódásokat azért 'merészeltem' írni, mert azért voltam már párszor szerelmes,csak az nem nagyon volt viszonzott. A népszerűséges dologban van valami sajnos. Ha valakinek van valamilyen tanácsa,azt is szívesen fogadom :) mentek a zöldek természetesen.
2017. jan. 8. 20:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Sikeresebb lehetsz az egyetemen, ha figyelmes vagy és nyitott a szociális élet adta lehetőségekre.


Vidéki egyetemre jártam, ahol a leírtakhoz hasonló jellegű lányok vonzottak (lévén, hogy engem sem a buli és az ivászat éltet). Srácként ennél a „rétegnél” ismerkedésre vonatkozóan az alábbi tapasztalataim voltak:

1: Aki ilyen érdeklődésű, de már alapból úgy érkezik egyetemre, hogy párkapcsolata van, ergo a tipikus foglalt – várhattam, hogy megromoljon a kapcsolata és legyen esélyem, de…

2: Aki ilyen érdeklődésű és egyedülálló, az leginkább olyan introvertált volt, hogy órák után összecsapta könyveit és „jó tanuló” módjára sietett elérni a következő buszt/villamost stb.., hogy minél előbb otthon/albiban legyen és még véletlenül sem adott a nap végi szociális életre – eredményt nem értem el náluk


Szóval biztosan lesz Neked is lehetőséged, mert keresik ezt a kategóriát is, csak észre kell venni az illetékeseket, továbbá minél több programon részt kell venni és beszélgetni az ott levőkkel (nem csak jelen lenni) hogy megismerjenek.

Egyetemen és máshol is még mindig a baráti kör a legnagyobb „turkáló”, ahol lehet ismerkedni és barátot/barátnőt találni. Sok sikert!

26F

2017. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, szuper meglátások! Erre igyekszem majd figyelni :) nagyon jó volt olvasni, hogy vannak, akiket vonzanak ilyesmi dolgok!
2017. jan. 8. 22:53
 10/12 anonim ***** válasza:
A kérdező beképzelt, hazug liba, először visszaigazolt fb-on, aztán egy nap múlva már a profilját sem láthattam, és írni sem írhattam neki. Sajnálom, ha nem fértem be az "elit" köreibe, és ha "csalódást" okoztam neki, inkább okozzak csalódást egy ilyen embernek, mint hogy a köreibe tartozzak. Legalább megismertem, hogy milyen ember, és már értem, hogy miért nem túlzottan népszerű az iskolában. :)
2017. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!