Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiként honnan tudhatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként honnan tudhatom, hogy a nő szeretné ha megcsókolnám, de nem ad semmiféle konkrét jelzést?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Talalkozz vele tobbszor,simogasd meg a hajat ,arcat. Ha ezt hagyja,akkor legkozelebb adj neki puszikat. Kozel a szajahoz. Ha nem huzza el a szajat,akkor eselyes ,h orulne s csoknak.

En nem akartam elsietni a csokot a baratomnal,pedig sok kspcsolaton tul vagyok,a testi erintkezest,szexet is szeretem,fuggo vagyok. Szoval ,ha elutasitja a csokod,akkor is boven eselyes,h szivesen talalkozik veled meg sokat! Es kesobbre tartogatja a csokot.

N

2017. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe, miután befejezted a mondatot. Ha csak néz rád és nem szól semmit, fogd meg a kezét. Ha hagyja, hajolj közelebb, de ne az arcába. Ha nem húzódik el, megcsókolhatod.
2017. jan. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Diavolino44 ***** válasza:

Amit az első írt az teljesen korrekt, bár a találkozz vele többször résszel nem értek egyet, az első randin meg kell próbálnod megcsókolni.

s úgy kezded, hogy a beszélgetés során többször megérinted semleges helyeken, alkar, váll hát, megfogod a kezét, elsimitasz egy tincset, azzal az indokkal, hogy kilóg. Az a lényeg, hogy készítsd elő a csókot, mert ha egyszer csak a semmiből rámozdulsz, akkor az igen kellemetlen szituáció tud lenni, főleg habár szimpatikus vagy a lánynak, de még jobban megakar ismerni a csók előtt. Viszont az társadalmilag teljesen elfogadott, hogy, "semleges" testrészeken" megérinted, és azt érezni fogod, hogy ha az érintés nem komfortos számára, de azzal nem alakul ki kellemetlen szituáció.

2017. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!