Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez fiúk? Kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez fiúk? Kell aggodnom megcsalas miatt?

Figyelt kérdés

A baratom nem szereti ha olyan felsot veszek fel amibol egy kicsit is ki van a mellem. Nem szereti ha nagyon kioltozok mert hogy minden fiu engem fog bamulni..MÉGIS minden ri**ncos csaj kepet lajkolja es ugyanugy megnezi az utcan a kitett mellu noket es csak azt valaszolja ra ezek csak arra lennenek jok az ő baratnője ne legyen ilyen.Ha tarsasagban vagyunk is megnezi a kitett mellu noket es azt mondja ra hogy fu milyen no..de en megse probaljam..


Még neha a rovidnadragomba is belekot h nem tul rovid ez mikor egyatalan nem..Miert nem oltozhetek egy kicsit szolidabban en is ha neki az tetszik..?de megse ri*isen. Egy heten 2x talalkozunk mert tanul o is meg en is, kell szerintetek aggodnom megcsalas miatt?


19/L


2017. jan. 3. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem, inkabb amiatt, hogy egy kreten gyoker a parod.
2017. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%

Ez a tipikus nem tekintem egyenlő partnernek a nőmet

Ha hosszútávon nem akarod hogy elnyomja a létezésed szakítasz vele

23/F

2017. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
kicsit olyan mintha birtokolni akarna :/
2017. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szeretem, amikor más férfiak megnézik a barátnőmet. És nem "lájkolok" senkit...
2017. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasim, aki szólt, amikor túl dekoltált felső volt rajtam, hogy hé, mit képzelek, stb. Birtokló pasi volt, nem volt jó vele lenni

A mostani pasim annyit mond, hogy csini vagyok és ennyi. Tudja, hogy nem fogom megcsalni és van annyi eszem, hogy elhajtom, aki rámnyomul. Még tetszik is neki, hogy mindig szexin öltözöm.

2017. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor szólhat, ha tetszik vmi, ha nem, akkor nem?

Sztem világossá tette, hogy nem olyat akar barátnőnek, aki a külsejével hívja fel magára a figyelmet. Valamiért mégis veled van, nem az említett egyebekkel.

2017. jan. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!