Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé vagy ez csak vágyódás?

Figyelt kérdés
volt egy fiú akivel találkozgattam 1 hónapja. Párszor találkoztunk de összevesztünk és azóta nem beszéltünk mert lezártuk a dolgot mondván hagyjuk egymást. De én azóta is csak rá gondolok szinte egész nap. Nem keres és én se őt. Nem tudom mit csináljak, mondjam el neki? Vagy ez elfog majd múlni?
2016. dec. 30. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mond el neki,hogy mit érzel stb.

De ha ezek utan sem akar tőled semmit akkor hagyd.

De egyszer szerintem érdemes megpróbálni.


Sok sikert!

2016. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már eltelt egy hónap és nincs bátorságom elé állni ezzel. Főleg ha őt már nem is érdeklem. Akkor meg nagyon szégyelném magam.
2016. dec. 30. 22:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyiből még nem lehet tudni. Hányszor találkoztatok? Csók, szex ilyesmi volt? Mennyire mélyült el ez a kapcsolat?
2016. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csók volt szex nem. De nagyon jól éreztük magunkat egymással.
2016. dec. 30. 23:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor min vesztetek össze?
2016. dec. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretném azt részletesen leírni. Nem olyan nagy dolog volt mégis megszakítottuk a kapcsolatot egymással. Mind a ketten nagyon makacs személyiségek vagyunk.
2016. dec. 30. 23:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem hagyd, ha egyszer nem működött, akkor valószínűleg nem vagytok egymáshoz valóak.
2016. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!