Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi sülhet ki ebből? (Többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi sülhet ki ebből? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem a lány, hogy én vagyok az egyik legjobb dolog az életében ami mostanaban történt vele, szeret velem lenni. De nem tudja pontosan mit érez. Hagytunk egy kis időt egymásnak, hogy átgondolja. 4,5 évvel idősebb a lány. Mire számíthatok? Kiszámíthatatlan igaz?

2016. nov. 24. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bármi.

De igazából ebből a mondatból én azt szűröm le, hogy eléggé a padlón lehet a lány. Szóval simán lehet, hogy csak jól esik neki, hogy valaki foglalkozik vele, támaszt nyújt a nehéz időkben, de igazából nem tetszel neki.

2016. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szegényt ne lombozd már le első, honnan tudhatjuk, mennyire tetszik neki?
2016. nov. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors valaszod, de nem nincs padlon. Nagyon jol ismerem. Es mondta hogy helyes pasi vagyok. Napi szinten orakat beszelunk tobb mint 2 honapja. Es mondta azt is hogy van egy olyan erzese hogy meg kellene probalnunk.
2016. nov. 24. 18:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Akkor csak simán siralmasan unalmas az élete. :D

De ezek alapján meg nem értem mi a kérdés. Minden arra mutat, hogy egymástól akartok valamit. Nincs kérdés. Hajrá van :D

2016. nov. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na, azért nem mindegy, hogy hány évesen van az a 4,5 év korkülönbség.
2016. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én 17 ő 22 lesz.
2016. nov. 24. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem sanszos, hogy nem akar. túl kicsinek gondol. de lehet érez irántad, csak nem bízik benne, hogy hosszú távon lehet valami.

mondd meg neki, hogy attól függetlenül még dughattok! :)

2016. nov. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld hát meg, de sokat ne várj ettől a kapcsolattól...
2016. nov. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ahhh, úgy bírom, amikor 17 évesen beírnak a felnőtt párkapcsolatok témakörbe! :D
2016. nov. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Alapból azt mondanám, hogy esélytelen. A csajok ugyanis ebben a korban gyorsabban fejlődnek, előbb érnek, és kisfiúnak tartják a velük egykorúakat, vagy a náluk fiatalabb pasikat. Viszont éves koromban én is egy 18 éves lánnyal kavartam. Ők ugyanis inkább az érzéseikre, mintsem észérvekre hallgatnak. Tehát ha nem rontod el holmi kamaszos allűrökkel, még bármi kisülhet belőle.
2016. nov. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!