Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi sülhet ki ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi sülhet ki ebből?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel neten ismerkedtem össze, nekem nagyon bejön. Az a baj, hogy én 35 éves vagyok, egy kicsit már ráncos, kicsit már nem olyan feszes, de azért mindig igyekszem a randikon jól kinézni. Ja és van egy kislányom, amit tud a pasi. De! A hapsi tök jól elvan a maga kis életével. Haverok, buli, fanta, csaj haverok és mindenféle program mindenféle városban "kis barátnőkkel", akikkel eljár ide-meg oda. Ez nem baj, mert volt felesége, csak a feleség azért vált el tőle, mert nem akart gyereket. Jó. Elvált hapsi, nem zavar. A lényeg. Nem akarom, hogy ne haverozzon, és ez igy jó neki, akkor tegye. De majd később azt szeretném, ha én lennék az egyetlen "kis barátnő", akivel jól érzi magát. Szerintem azt akarja, hogy akkor elvan velem, ha nincs itthon a kislányom, eljárunk ide-oda,de komolyabban nem hiszem, hogy akar majd valamit, hiszen saját gyereket sem akar, nemhogy másét! Plusz még nem tudom, hogyan tegyem magam érdekessé a számára, mert eléggé éli az életét és rengeteg élménye van, nekem meg a kicsim miatt eléggé behatárolt az életem. Mellesleg nagyon bejön, egyszer biztosan szex is lesz. MIvel foghatnám meg, amitől belém szerethet egy kicsit?
2012. dec. 9. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh...hát ez nem lesz egyszerű. Már-már talán kicsit lehetetlennek is tűnhet.
2012. dec. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem értelek, felnőtt nő vagy, anyuka, ehhez képest épp most akarsz megfogni egy pasit, aki teljesen más életet él mint te, és nincs igénye arra, amit te nyújtasz neki. Mert azért lássuk be, ő a mának él, neked meg van egy gyereked. Rengeteg kisember élete ment tönkre amiatt, hogy anyuka becipelte őt egy kapcsolatba, ami pont olyan elcs.szett lett, mint az exférjével volt.


Tanulj a hibádból: ne akarj olyan emberrel lenni, akivel nem passzoltok össze ilyen fontos dolgokban. Gondolj már a kislányodra is! Ha nem lenne gyereked, akkor sem lenne érdemes olyan emberrel kezdened, akiről már az elején süt, hogy semmi közötök nincs egymáshoz...

2012. dec. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nagyon az elején vagyunk a becipeléshez, és sajnos vonzódom is hozzá nagyon. Butaság azt gondolni, hogy majd komolyan gondolja, főleg, ha már megvolt a szex? Az a baj, hogy nagyon bejön a pasi, őszülő haj (38 éves), szemüveg, amit nagyon szexinek tartok, szép férfias kezek. Szex biztosan lesz, de utána biztos ejteni fog. Tudom én is...
2012. dec. 9. 09:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudod mi a legnagyobb baj? Hogy a fizikai vonzalmad alapján akarsz együtt lenni vele, holott egy kapcsolat nem csak ebből áll. Az összes többi pillér inog, és te már nem teheted meg azt, hogy belemegyek, majd látjuk mi lesz, mert gyereked van, aki biztonságot keres, egy szerelmi bánattól ittas anya mellett meg ez nem könnyű.


Más lenne a helyzet, ha valóban lenne közös jövőtök. A szerelemről nem kell lemondanod attól, hogy anya vagy, de az ilyen kilátástalan szexalapú kapcsolatokat hagyd meg a huszas éveikben járó naiváknak.

2012. dec. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járunk, hasonló korúak is vagyunk, de én nagyon másképp látom a helyzetet.

Úgy látom, még csak ismerkedtek... bejön, ok. De te már a következő éveket tervezgeted vele, holott nem is ismered! Ez olyan... tinis dolog. Az ismerkedés semmi más, csak egy lehetőség, egy esély, hogy jobban megismerjétek egymást: neki is, neked is. Ne láss bele többet!

Ha tényleg annyira bejöttök egymásnak, akkor meg tudod fogni, de ilyen típusú kapcsolatra, amit leírtál, kb. 500 hasonló adottságú jelentkezőt találnál. Tedd egy kicsit magasabbra a mércét, ne állj le az elsőnél, aki megfog...

Nálam pl. ott megbukna a dolog, akármennyire is vonzódom az illetőhöz, ha nem érezném azt, hogy Ő AKAR ENGEM.

És még ha minden szuper, akkor is meg kell, hogy ismerjük egymást jobban, és ebbe beletartozik a szex is - a szex előtt semmiképpen nem jelenteném ki, hogy márpedig nekem xy kell... mert elég nagyok az igényeim! ;)

2012. dec. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!