Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez az érzéseimmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez az érzéseimmel?

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista vagyok és teljesen össze vagyok zavarodva. 2-3 évvel ezelőtt volt egy barátnőm, akivel 3 hónap után szakítottam, mivel nem éreztem hogy igazából Úgy szeretném és az érzéseivel sem akartam játszani. ezután volt egy nehéz időszaka/om és most meg egy egyetemre járunk, egyre többet beszélgetünk. Egyre többször Van az az érzésem, hogy kedvelem, s9t szeretem, de akkor meg rögtön előjönnek azok az okok amik miatt nem biztos hogy olyan jó lenne ha összejönnék vele.

Valószínű, ha azt mondanám, hogy "oké, legyünk együtt" ő rögtön igent mondana. Én viszont nem akarok még egy olyan félévet, mint miután szakítottam vele, mert az egyikünknek sem volt kellemes. Mennyire normális, hogy akarom is, meg nem is?



2016. nov. 24. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szeretethianyban szenvedsz. Lehetsz ujra egyutt vele, de elobb-utobb ujra elojonnek a felemas erzesek. Voltam en is ebben a helyzetben. Nem korrekt a masik fellel szemben. De jo pont, hogy megfogalmazod aggalyaidat.
2016. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Esetleg aki válaszol egy kort és nemet írna még mellé? Bár nem tudom mennyi válaszra számíthatok.


Tehát ha összejövök vele újból előjönnének ezek az aggályok? Lehet nem is változott semmi?

2016. nov. 25. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Te is csak túl sokat agyalsz a dolgokon! Élvezed a társaságát, lenne rá időd törődni vele, szereted? Mert ha igen, akkor hajrá előre a lányért! Ha viszont csak arra jó, h néha jókat beszélgettek, akkor koncentrálj arra, ami fontosabb az életeben, mint pl az egyetem.


34/F

2016. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha eszeveszettul szeretned, nem lennenek aggalyaid. Orulnel, hogy ujra egymasra talaltatok, nem torodnel a holnappal. Ismetlem, szerintem egyszeruen szeretethianyod van es O eppen elerheto kozelsegben van, ismered is (kenyelmes szitu). Tehat az a tipikus "ha nincs lo, jo a szamar is", vagy "jobb, mint semmi" helyzet. Ennelfogva nem is korrekt, ha a lany oszinte szerelemmel jonne a kapcsolatba.

1-es voltam. 38/F.

2016. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!