Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha lerohantam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha lerohantam egy pasit az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magam tegnap óta. Kérdőre vontam,hogy mit akar tőlem megakarja próbálni velem? Úgy éreztem már belém szeretett de tegnap egy semleges választ kaptam,csak azt kérdezgette,hogy én mit akarok tőle mert ő is úgy áll majd hozzám. Neki egy kicsit gyors, több idő kell. Én meg csak azért kérdeztem mert kételyeim voltak. Ismerkedés elején úgy indított nem akar komoly kapcsolatot. Tegnap erről azt mondta ezt már felejtsem el,mert változott. Normális választ mégsem kaptam. Megalázkodva érzem magam,holott csak meg akartam tudni hányadán állunk. A beszélgetés óta nem vagyok képes kommunikálni sem vele..
2016. ápr. 10. 07:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Talán még nem döntötte el, mennyire is érdekled komolyan. És mivel nála még opció a "csak szex", beijedt, hogy egyértelműsíteni akarod a helyzetet.

Voltam én is hasonló helyzetben, én hagytam a fenébe, ha valakinek nem kellek egyértelműen, akkor ne is szórakozzon velem.

Te is megérdemelsz olyan kapcsolatot, ahol kölcsönös a lelkesedés egymás irányába.

2016. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Irj rá 1üzenetet,hogy bocs de összavagyok zavarodva és kérdezd meg tőle szeretné e megbeszélni ezt az egészet?

Ha igent mond, találkozz vele fog vissza magad légy távolságtartó és hagyjad hogy Ő mutasson érdeklődést irányodba,ha ezt nem érzed akkor nyögd be neki hogy :Legyetek barátok!!!

Az esetek 90%-ában ezt kell csinálni,hogy úgy érzed megaláztad magad azt meg felejtsd el!

2016. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ez már veszett fejsze, de legalább időben megtudtad. Megkérdezted mit akar tőled, és semleges választ adott. Szerintem benne volt a válasz,csak nem figyeltél.(segítek:nem akar semmit)
2016. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kell rosszul érezned magad emiatt!

Igen, az a legegyenesebb, ha megkérdezed tőle, hogy végülis ő mit is akar tőled! Hiszen honnan is tudhatnád magadtól mit érez? Nem szabad várni a sült galambra, meg amíg a "férfi" végre elhatározza magát nagy kegyesen. Ha nem adott neked normális, egyenes választ, akkor a helyedben kiszállnék ebből a dologból. A "nekem ez kicsit gyors" pedig üres kifogás arra, hogy egy döntésképtelen, határozatlan valakiről van szó.

2016. ápr. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!