Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
1 évet jártunk, de az hibámból szakítottunk, mert a végére teljesen elhidegeltünk nem hagytam élni stb..tehát én hibáztam.Ő amúgy se birja a kötöttséget nem is volt ilyen hosszú kapcsolata, hobby őrőlt és csak az érdekli. Viszont olyan életmódot folytatott (neki bevált) nekem nem és emiatt elhanyagoltam magam, meg is hiztam mellette stb..szóval megértem a szakítását de ő kijelentette hogy nem akar tőlem semmit mert eltoltam magamtól az erőszakosságommal. Nagyon féltékeny voltam mivel tudtam hogy külsőre már nem tetszem neki.Úgy gondoltam ha nem irogatok neki, formába hozom magam, és úgy nézek ki ahogy ő mindig is akarta volna tehát konkrétan meg se ismerne, mivel tudom mik a gyengéi és teljesen úgy megváltoznék. (persze nekem is hasznos lenne a túlsúly miatt) szerintetek lesz esélyem nála? Volt már ilyen hogy valakinek az exe nagyon jó csaj lett hgy kb fel se ismerte és adott esélyt neki? 19/lány ő meg 23.

2016. nov. 1. 16:25
 1/2 A kérdező kommentje:
*én hibámból (bocsánat elírtam)
2016. nov. 1. 16:26
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha én egy évig együtt vagyok valakivel akkor utána a külseje miatt nem fogom kidobni. Lehet hogy ha formába hozod magad akkor megint jó nőnek fog látni és talán azt mondja hogy ad még egy esélyt de emellett ott van a többi dolog is hogy elhidegültetek stb. Szóval ezt így nem lehet megmondani de esély az talán van
2016. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!