Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja?

Figyelt kérdés

Udv!


A baratnom akit nagyon nagyon szeretek, azt gondolja, hogy mikor nem vagyunk egyutt, en nokkel chatelgetek, es flortolok veluk. Sajnos ez minden napos tema lett, es megkert, hogy toroljek nehany not, akik irni szoktak nekem (munkaval kapcsolatban). A kapcsolatunk elejen elofordult, hogy "flortolgettem" csajokkal a neten, de mostmar felhagytam ezzel, mert szeretem a lanyt, es csak ra koncentralok. Neha kicsit agresszivabban reagalom le a nyomozasait, mert sok, hogy ez minden nap elo jon. Hogy ertessem meg vele, hogy nekem O a fontos, es szeretem?! 32F



2016. okt. 20. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne beszélgess más nőkkel.
2016. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem beszelgetek, de ha ok irnak, roviden valaszolok, mert igy latom az etikettet. A baratnom is szokott chatelni, meg telefonalgatni az exeivel... (ami nekem nem tetszik)
2016. okt. 20. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Na és pont a barátnőd van felháborodva xD vicces. De egyébként meg ilyet soha nem kérnék páromtól hogy ne beszéljen nőkkel. Az ember társas lény nehogy már egy kukkot se szóljak egy pasihoz.
2016. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok és amúgy az ilyen vitáknak nincs értelme mert előbb utóbb tönkre megy a kapcsolat.
2016. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen en mindig viccesre forditom az ilyen beszelgeteseket... :D Csak, hogy minden nap elojon mar sok kicsit. De ettol ugyan ugy szeretem a baratnomet :)
2016. okt. 20. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!