Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes vagyok belé (jük)?

Figyelt kérdés
A helyzet röviden az, hogy évek óta párkapcsolatban viszont van egy nagyon jó barátom, akivel már a párom előtt is nagyon jóban voltunk. Mindig is izzott közöttünk a levegő, viszont nemrégiben együtt töltöttünk több időt és csókolóztunk, elég sokáig. Most össze vagyok zavarodva, nem tudom mit érzek. Szeretem a páromat, viszont a másik fiú sem közömbös számomra és soha nem is volt az. Szerintetek mit csináljak? Szerelmes vagyok mind a kettejükbe? Lehet ez? ( A párom nagyon szeret, a másik fiú viszont nem szerelmes belém, csak barátként tekint rám.)
2016. okt. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a párodnak, hogy megcsaltad, mindjárt meg lesz oldva a probléma, mert kihajít, mint macskát szarni
2016. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szebben én se tudtam volna leírni mint ahogy az első
2016. okt. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem is mond el a pàrodnak a màsik pasit meg felejsd el csak kihasznàlna !Ha dob a pârod akkor fogd fel úgy a dolgot hogy jobb ez így mintha titkoloznod kellene !
2016. okt. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem csak az van, hogy egy külső kandúrnak mindig könnyebb a dolga, mint a párunknak. Hogy miért? Mert ha harmónia van a kapcsolatban és állandó állapot, akkor észre sem vesszük, hogy ez itt a nyugalom, a béke.

Egy külső férfivel sosem éled meg olyan intimen a dolgokat és ott van az újdonság a varázsa, hogy soha nem kell reggel a büdös száját szagolni, látni a lyukas alsóját, és szagolni, ahogy az orrod alá fingik. Csak ott van távol és mégis közel. Érdeklődik irántad, ami a hiúságodat legyezgeti, és felcsigáz az egész helyzet. Ez mindig megvolt, megvan és meg is lesz. Lehetsz 10 évvel idősebb vagy 5-tel fiatalabb.


Ezért kell ezt a kérdést kört tudatosan átgondolni és kezelni, mert a romantikus lelkek ebbe biztos behaluznak valami drámai szerelmi háromszöget, pedig ez olyan törvényszerű és tényszerű dolog, ami az élet része, mint az, hogy a fekália meg büdös. Ne tessék szóval meglepődni. Ez tök normális, csak van, aki ezt így ilyen tudatossággal soha nem gondolja végig és úgy érzi ez égi jel.

2016. okt. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4!Ezt nagyon szépen leírtad!
2016. okt. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!