Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni iránta ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Tudom, ez most nagyon gyerekesen fog hangzani, de nem vagyok annyira híve ennek a "essünk bele valakive, aki killméterekkel lakik arréb és nem biztos hogy tudunk találkozni" dolognak és mégis megtörtént velem. Elkezdtem neten megismerkedni egy orosz sráccal és nagyon kedves meg minden ehhez hasonló tulajdonságot el tudok róla mondani, de tudom, hogy a való életben nem feltétlenül viselkednek ugyanúgy az emberek.

A lényeg, hogy mint talán kiderülhetett, azt hiszem vannak iránta érzéseim, de ezt még nem tudja. Ahogy én sem tudom, hogy ő hogyan érez irántam, de van egy olyan megérzésem, hogy hasonlóképpen ő is ugyanígy van ezzel. Minden hétvégén szoktunk skype-olni is és jól érzem magam a társaságában, de nem hiszem, hogy összejönne ebből egy kapcsolat a távolság miatt, de ettől függetlenül szeretném, ha továbbra is barátok maradnánk.


21/L


2016. okt. 11. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én úgy gondolom még elég labilisak az érzelmek. Bármi pakolhat még a tűzre de ugyanúgy csillapíthatja is. Szóval mivel valamennyi jó érzésed már van iránta, emiatt is szeretnéd még vele tartani a kapcsolatot. A pakliban benne van az is, hogy erősebbek lesznek az iránta érzett érzelmeid, de ugyanúgy az is, hogy magától lecsillapodik. Csak egy "rossz" lépése kell, hogy legyen, ami számodra nem szimpatikus és máris kevésbé lesz ingered arra, hogy beszéljetek. Mivel ritkán skypoltok, az plusz dob a "tűzre"...ez olyan mintha szeretnéd a túró rudit és minden hétvégén kapsz is. Naná, hogy már hétfőn azt várod, hogy kapj hétvégén egy túró rudit :) És azt olyan élvezettel eszed meg hogy még :) Szóval még nem gondolom, hogy el kéne felejtened az iránta érzett érzéseidet, mert még lehet, hogy magától elmúlik. Ha már úgy érzed, hogy itt kezdene komolyra fordulni a dolog, akkor már igenis lehet gondolkodni, mert sajnos ez tényleg nagy táv egy kapcsolatnak és elég sok buktatója lehet, amibe lehet, hogy nem érdemes belemenni. Én ha a helyedben lennék, még biztos beszélgetnék vele, de ha már érezném, hogy kezdene több lenni mindkettőnk részéről és esetleg valamelyikünk ezt jelzi is, akkor én akármennyire fájna is, de igyekeznék leállítani magamban a dolgot, ha máshogy nem megy, akkor úgy hogy nem beszélek vele többet. Sajnos így is fájdalmas lenne, de később meg már százszorosan...
2016. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!