Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most én vagyok a hülye, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én vagyok a hülye, vagy csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Két hónapja megy a huzavona köztem,és egy pasi között.Azt állítja csak barátok vagyunk,miközben állandóan kétértelmű megjegyzéseket tesz.Egész hétvégén évődtünk egymással.Mélyen a szemembe nézett,úgy cukkolt.Azt mondta,leveszi a ruhámat.Nem ma,nem jövőre,hanem jövő héten.Mindezt úgy,hogy mélyen a szemembe nézett.Ma reggel is megvárt munkába menet.Az ismerősünk is azt mondja,felfaljuk egymást a szemünkkel.Erre ma délután benyögi,hogy csak barátok vagyunk.Én nem ezt érzem.Már nem tudom mi van.Nem tudom hirtelen miért változott meg.Ráadásul csak úgy spontán mondta.Engem meg mintha leforráztak volna.
2016. szept. 26. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű játszadozik veled. Leírás alapján nem komoly a srác, ne éld bele magad, ne tervezz hosszútávra...
2016. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert CSAK szexelni akar.
2016. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hülye vagy, meg szórakozik veled. Remélem kielégítettem a kíváncsiságod a válaszommal.
2016. szept. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
cicázik veled... te meg hagyod magad.
2016. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hosszútávra én sem terveznék vele.Egy éve nincs senkije,elszórakoztunk volna,dehát ő tudja.
2016. szept. 26. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
A lényeget leírták: szexelni + játszadozni kellenél neki. Pont. Gondolom észrevette, h te többet szeretnél, ezért vett vissza.
2016. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!