Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ebből lehet valami, vagy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lehet valami, vagy ne csak maradjunk barátok?

Figyelt kérdés
Van egy nő,nagyon jó volt az első randi,folytatás is szóba került,de mostanában olyna más,azt mondta beteg,ami talán hihető is mert nagyon ritkán van fen pl facen,de ha ráírok nem ír,de olyankor hosszabb időre van fent,mert néha olyankor lesznek új ismerősei.Tudom ez a faces dolog most így hülyén hangzik,de sajnos nem egy városban lakunk.Na szerintetek keresek mást,vagy várjak egy kicsit.Am ez a betegség előtt sokat,meg jókat beszéltünk,meg tartalmasakat.
2016. szept. 18. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tetszettél neki a randin, de nincs benne annyi gerinc, hogy megmondja.
2016. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De sokat beszéltünk,a randi után is,folytatást is szerveztünk,de mostanában lett ilyen.
2016. szept. 18. 11:51
 3/5 H_Vivien ***** válasza:
Annyira tiszta sor. Volt randi, jókat beszélgettetek, jól éreztétek egymást, utána is jókat beszélgettetek, majd váltás. Nem egy városban laktok... Ezek alapján egyszerűen talált valaki mást. Ha valaki beteg, az még nem ok arra, hogy ne tudjatok beszélgetni, arra pedig pláne nem, hogy nem mondja el mi a baja, hogy láss tisztán, ne hagyjon kétségek közt ha valóban komolyan érdekled. Ha valaki akar találkozni és érdekled megoldja a mai világban, ha pedig nem tudja megoldani, egyszerűen csak nem akarja.
2016. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz,de :( ilyet csak nem tenne,tisztára ideges vagyok,nehezen viselem azt ha kétségek közt vagyok,mivel nagyon jobban vagyunk,ha mást találna csak elmesélné.
2016. szept. 18. 12:50
 5/5 H_Vivien ***** válasza:
Miért ne tehetne ilyet? Attól, hogy párszor beszélgettetek, még sajnos nem ismered. Gyáva dolog, de attól még megteheti. Miért nem írsz Neki és kérdezel rá konkrétan? Írd le Neki azt, amit ide írtál és kész. Előbb-utóbb csak válaszol rá, ha pedig válaszra sem méltat akkor bizony ennyi. Én rákérdeznék arra is, hogy milyen betegsége van, hogy fb-on fenn tud lenni, de Neked nem tud írni a betegségére hivatkozva. Bár egyébként szerintem ez is elég magyarázat arra, hogy nem akar semmit. Gondold át, arra van ideje, hogy fb-on fenn legyen, de arra nincs, hogy Rádírjon? Vedd észre :)
2016. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!