Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem? N

Figyelt kérdés
Pár hónapja egyedülálló egy srác, aki nekem nagyon bejön. Igyekeztem mostanában felkelteni az érdeklődését, ami jobbára sikerült is, szerintem. De most lett neki neten keresztül egy randipartnere, egy szép lány akivel láthatóan jól elvannak...
2016. aug. 15. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Továbbra is tartsd vele a kapcsolatot és majd meglátod! :)
2016. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Maradj tűzközelben, és hátha úgy alakulnak a dolgok. Viszont szándékosan ne rondíts bele!
2016. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
Jövőre próbáld újra. Ha a néhány hónap nem volt elég, hogy rádgerjedjen, akkor nem is fog.
2016. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha összejön ezzel a lánnyal, ki fogom verni a fejemből. Irtó rossz lenne arra várni, ami talán el se jön, hogy szakítanak. :(

Mindig is bejött, de amikor egyedülálló lett, akkor kezdett csak el igazán érdekelni. Rossz végignézni, hogy kaptam egy lehetőséget, de nem tudtam felhasználni. :/

Csak komoly, hosszútávú kapcsolatban utazik a srác, úgyhogy eszemben sincs várni, hátha lesz egy újabb lehetőség... Ha összejönnek, elfelejtem őt és kész. :)

Addig azonban, míg van esély, remélek, és közeledek finoman. :)

2016. aug. 16. 00:05
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
Helyes-helyes. Szingli barinőid nincsenek véletlen?
2016. aug. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az előző barátnőjével nem igazán illettek össze, inkább barátok voltak, mint szerelmesek. Eleve egy barátságból alakult párkapcsolat köztük.

De ez a netről megismert lány jól elcsavarta a fejét, úgy veszem észre. Talán mellékes, de szebb is sokkal, mint az előző barátnője. Kérdés, vajon a lány is úgy viszonyul, mint a srác hozzá? - mert ha igen, akkor esélytelen vagyok.

Mindenesetre a srác folyton online kapcsolatban van a lánnyal, mikor nincsenek együtt. Sokszor nevet az üzenetein. És olyan "előjogokat" élvez, amilyeneket az előző barátnője sem, pedig még nem is járnak.

Szóval minden a lányon múlik, mert én közel sem érdeklem annyira, mint ő.

2016. aug. 16. 00:54
 7/8 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőim évek óta kapcsolatban vannak. XD
2016. aug. 16. 00:56
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
O.o na, hát marad az, hogy vársz, de te is tudod, hogy össze fognak jönni.
2016. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!