Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudok kiszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok kiszeretni egy lányból, akinél nincs esélyem?

Figyelt kérdés

Teljesen esélytelen, már tud róla, hogy szeretem. Úgy érzem mintha meghalnék mindennap.

Mert én szeretem, nem csak egy alkalmat akarnék vele.

Hogyan szerethetek ki belőle?

22f és 20l



#hagfid
2016. júl. 27. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyrészt kémia. Ha valakit szeretsz, akkor kényszerrel belőle nem tudsz kiszeretni.

Tereld el a gondolataidat, próbálj vele nem találkozni és idővel majd jön más, aki átveszi a helyét és talán még viszonozza is.

Belehali meg magadba roskadni nem kell. Ne sajnáld magad, hanem élvezd az életet. Itt a nyár, menj haverokkal jobbra-balra.

Én 38 éves vagyok és ennyi idős fejjel tudom, hogy bazira nem éri meg valami viszonzatlan dolog miatt szenvedni, mert még annyi de annyi minden jó jön. De tény, hogy annyi idősen mint Te én is bele akartam halin ilyen dolgokba. Na most mondom, nem éri meg ezen hosszú távon siránkozni :)

2016. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod a választ: egy másik csajjal.

Hidd el, hogy működik. Egy nő sem pótolhatatlan :)

2016. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!