Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkhoz szólna első sorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz szólna első sorban a kérdésem. Nektek mennyi időbe telt kiszeretni egy olyan lánybol aki a"nagy ő" volt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy ki szakiott, és sikerült e elfelejtenetek, és mennyi idő alatt. Ha tehetnétek kibékülnétek e a volt barátnőtökkel.


Lehet picit furcsán tettem fel a kérdést de a barátommal összevesztünk, 2 éve vagyunk együtt. mindkettőnknek első szerelem volt. már 1 hete nem beszéltünk, és utoljára rátettük egymásra a telefont. félek hogy mi lesz:(


2010. nov. 6. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2 éve szakított velem távolság miatt...azóta is viselem nyomait..:/ 20 f
2010. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2 nap alatt
2010. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ja és én szakítottam vele 15/f

"két nap alatt"

2010. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok időbe telt túltennem magam rajta, elfelejteni sosem tudtam egy barátnőmet sem ahogy az első "nagy szerelmemet" sem, soha nem tudsz elfelejteni egy olyan személyt akit nagyon szerettél igazán. nem tudod kitörölni az emlékezedeteből pedig jó lenne néha mert magaddal hordozod egy életen át ha tényleg őszinte volt a szereteted iránta...


akkor is soxor járt a fejemben jártak a fejemben a volt b.nőim mikor épp kapcsolatban voltam szóval kitörölni lehetetlen azaz nem tudod sosem elfelejteni azt akit igazán szerettél!

2010. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát remélem akkor ő sem fog belőlem kiszeretni, ami még kicsit aggaszt h mostanában sok "kislány" van rákattanvan 15-16 évesek. Mi 20 évesek vagyunk. Nem tudom veszélyben kellene e éreznem magam miattuk.
2010. nov. 6. 21:33
 6/11 anonim ***** válasza:
15/f: ha te azt két nap alatt kiheverted, akkor az koránt sem "nagy ő" volt :)
2010. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hát szurkolok hogy megbeszéljétek..azért tartsd szemmel a kis csitriket:)
2010. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
50%

Úgy van, az első igazit nem lehet elfelejteni és többi már nem is lesz olyan mint az volt. (Bár remélem tévedek. :))

23/F

2010. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
attól függ hogy meddig jártatok mert ha csak 1-2 évet és még nem ismert ki nagyon .. akkor 1-2 év de ha már 2-3.. éve jártatok már akkor szinte halálig is ha már minden szokásodat tudta valamint sokszor taálkoztok jópárszor lát téged
2010. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elfelejteni, ha csak egy apró reményt is látnék, rögtön rohannék hozzá. De előtte rideg vagyok, nem akarom, hogy lássa. 1 éve szakítottunk, és van barátja.

17/F

2010. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!