Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasimat nem tudom ravenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimat nem tudom ravenni hogy lefekudjunk, de miert?

Figyelt kérdés
Volt elottem par csaja es az osszes kihasznalta azt mondta attol fel hogy kihasznalom, nekem 1 pasim volt elotte aki szinten kihasznalt...meg amugy se tudnek ilyet tenni ezt ő is tudja meg se hajlando ugy igazan kozel engedni magahoz pedig nekem igy nem jo. Azt allitja h szerelmes belem..de ketlem. Hogyan gyozzem meg ???
2016. júl. 29. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha attól fél, hogy te is kihasználod, akkor még nincs túl az exek okozta csalódásokon...türelmesnek kell lenned és bizonyítanod, hogy benned megbízhat...de csak addig amíg nem rossz neked! ne szenvedj amiatt, mert ő nem képes túltenni magát az exeken...


23F

2016. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy. Vagy impotens, fél a szextől, meleg, de inkább ez utóbbi. Ismerek ilyet. Dobbants!
2016. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem meggyőzni kell, hanem kommunikálni. Gondolom elmondta hogy ő miért nem szeretne lefeküdni veled (még).

ezt most vagy elfogadod, vagy kövezzetek meg érte, de simán elcsábítod úgy, hogy arra mindent lehessen mondani csak nemet-nem. Nőből vagy, élj vele :)

2016. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem addig ne probálkozz, inkább probálj meg barátként közelíteni először. Vigasztald meg. :) Utána hátha el tudod vele felejtetni az exeket. Ha nem,nem érdemes sokáig az idődet pazarolnod vele, csak te szenvedsz. Mert ha olyan lelki gondjai vannak,azt te nem tudod csak ő magában helyrerakni.
2016. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogyan, mivel használták ki az exei? Beszélt erröl?
2016. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat valamelyik megcsalta, valamelyik csak szexre "tartotta", valamelyik atvagta minden rossz amit el tudsz kepzelni.
2016. júl. 29. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélj azzal, amelyik csak szexre tartotta. Szerintem meg fogsz lepődni :D
2016. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

legyél türelmes, mert ha nagyon erőlteted meguja, hogy tuti csak azért akarod már ennyire, mert neked is csak erre kell. Mondd meg neki hogy te tudsz várni, akármennyire is és lmost benne a szeenvedély és kívánod(ezt ne mondd csakneked mondom) és ha készen áll, akkor azt úgyis fogod tudni.

Ne úgy gőzd meg hogy megbízhat benned hogy elmondod ezt neki 136szor, hanem tettekkel. mondj el neki kisebb titkokat aminek nincs következménye hogy tudja, de ezzel tudathatod vele hogy bízol benne. meg ilyesmikkel

2016. júl. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!