Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nálatok a jó a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok a jó a pasi itt kezdődik?

Figyelt kérdés
[link]
2016. júl. 19. 20:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
8-10-es válaszoló voltam, látom sok a 69% :)
2016. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Se az olyan típusú nem tetszik amit a kérdező, se az olyan, amelyiket Ipkisz linkelt.

Hogy milyen tetszik valójában, úgy érzem fölösleges leírnom, úgysem hinné el senki.

A fölösleges köröket meg nem szeretem. :)

2016. júl. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12 Leírhatod nyugodtan, minden normális véleményre kíváncsi vagyok.
2016. júl. 19. 21:14
 14/24 anonim válasza:
Gyönyörű szemek,helyes arc,csókos száj. Laza fürtök! Elég rendben van! Nekem mégis a mediterrán típus a befutó.
2016. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A vékony, (alacsony vagy magas az tök mindegy), szemüveges (vagy nem), félénk, intelligens pasik jönnek be.

Jöhetnek a kövek, és égethettek a máglyán! :D

2016. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#15 Aranyos. :D
2016. júl. 19. 22:07
 17/24 anonim ***** válasza:

Akiket Ipkisz kitett, nekem nem jönnek be. Túlműnek tűnnek számomra.

Akit a kérdező kitett, az nem rossz kategória számomra (enyhén szólva). De nem, nem itt kezdődik. Ez számomra a felső kategória, és őszintén, ilyen pasikkal sose kezdtem. Ha van bármi az arcában, vonásaiban, ami megtetszik, és átlagos testalkata van, nekem bőven jó.

Párom alacsony, rövid, szőke haja van, zöld szeme, kisfiús arca és sportos (de nem túlzottan kigyúrt vagy szálkás) testalkata. De volt már hosszú göndör barna hajú párom is (imádom a hosszú hajat), ahogy kreol bőrű is. Magasak is voltak, alacsonyabbak is...tényleg csak fogjon meg benne valami. Első nagy szerelmemnek a mosolya volt az, amitől bármikor elolvadtam. Olyan tipikus huncut mosolya volt, és a szemei körül apró ráncok jelentek meg, ha őszintén vigyorgott. Pedig volt rajta némi felesleg, amitől alapesetben viszolygok, de rajta minimálisan sem zavart.

2016. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Jól néz ki, helyes, ha stimmelne a belső is, akkor elfogadnám.

De ha csak a külsőség számítana, akkor mást választanék, másfajta pasik jönnek be.

2016. júl. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Most miért lettem lepontozva? :D

#6-os

2016. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Fúj, kérdező, a linkelt nem az estem, nekem túl feminin.

X láb képén sokkal jobban kinéző, mondhatni 10/10 férfiak is vannak, viszont a pózolás, feszítés, meg a stb. miatt kicsit sem jönnek be. A stílusuk, habitusuk lerontja a külsejük okozta vonzerejüket.

2016. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!