Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolsz egy ilyen srácrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz egy ilyen srácrol? Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
Egy szorakozohelyen, ahol 20 ismmerőse van egyszerre, mutogat rád a hátad mögött , hogy bolond vagy , aztán azt mondja nekik, hogy Na, odamegyek már hozzá- és utána az orruk előtt megfogja a kezed és elvisz sétálni. Ezzel kit éget le ? Mindkettőtöket, de főleg téged , vagy csak magát ?
2016. jún. 26. 19:07
 1/8 Szergej55 ***** válasza:
100%
Ötös voltam mindig is magyarból, de ezt most nem értem.
2016. jún. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se. :D
2016. jún. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komolyan mondod? ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt!

Ilyen nagy melegben én is szoktam néha össze-vissza beszélni...

2016. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 manó1235 ***** válasza:
Szerintem elsősorban magát minősíti ezzel mert megalázott téged a mutogatással meg leszólásaival, másrészt meg lehet tetszel neki, csak tudod kisfiúsan fejezi ki magát mint az oviban :D aki tetszik neki azt piszkálja, hát.. elég bénán csinálja :) 22/L
2016. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

szivesen kifejtem, ha vmi nem volt világos . mi nem érthető ? :)


szoval ott volt egy bandányi haverja és a hátam mögött rosszakat mondott, hogy bolond csaj vagyok meg mutogatott rám meg ilyenek, aztán azt mondta nekik, "Na,odamegyek már hozzá' és odajött hozzám beszélgetni, meg megfogta a kezem és elhivott sétálni.



most ezzel engem éget le vagy mindkettőnket vagy magát ?


amugy egy barátnőm hallotta , hogy miket mondott, és ő azt mondta külső szemmel inkább rajtam látszott, hogy zavarban vagyok, rajta annyira nem. ezért nem tudom, hogy vajon a haverjai hülyének nézhettek-e engem, hogy olyan emberrel dumálok zavartan és látszik , hogy tetszik nekem, , aki a hátam mögött csunyán viselkedik, vagy ez minkdettőnknek égő, vagy csak őt minösiti. ti mit gondolnátok ?

2016. jún. 26. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy manipulatív kis retek. Te meg saját magadat járattad le, hogy elsőre nem küldted el melegebb éghajlatra. Tudod kinek lett volna gusztusa kézen fogva elmenni vele... miközben a hátad mögött pofátlanul olt téged, a szemedben meg jópofizik.
2016. jún. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blade Bone ***** válasza:
Szerintem őt, mivel ő firkázott ki a barátai előtt, aztán meg odament hozzád. Neked csak annyiból ciki, hogy tudod miket beszél, vagy beszélt rólad és még foglalkozol vele. :/
2016. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem a nőket, előadják, hogy nekik rendes, szerető, odafigyelő faszi kell, erre az ilyen gyíkoknak örvendeznek, és pitiznek nekik, utána meg picsognak, hogy milyen rossz, mert átverte őket a csávó. Kedves kérdező, szerintem te égetted le saját magad azzal, hogy szóba álltál ezzel a sráccal, én megalázónak tartanám, ha odajönne egy olyan fiú, aki előtte mindenfélének elmondott, és egyáltalán szóba állnék vele.
2016. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!