Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mondtátok már valakinek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtátok már valakinek, hogy szeretitek, csak mert ő is mondta nektek, és nem akartátok megbántani, vagy sajnálatból mondtátok ti is ugyanezt?

Figyelt kérdés
2016. jún. 21. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hmm en anyamnak nem sajnalatbol mondtam hogy en is szeretem amugy csaladon kivul engem senki sem szeret szoval ilyen gondok elkerulnel
2016. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es: értem... persze nem szülőre gondolok
2016. jún. 22. 00:04
 3/8 anonim ***** válasza:
nem, de nem is akarok így járni, nem tisztességes a másikkal szemben.
2016. jún. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, soha.

Gondolj bele, úgyis kiderül, hogy nem is vagy szerelmes, az pedig még jobban meg fogja bántani az illetőt. Úgyhogy ha a lelke kímélése a cél, ez akkor is nagyon rossz ötlet lenne.

2016. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatomban így volt. Nagyon tapasztalatlan voltam a srác meg már azelőtt teljesen oda volt értem, hogy összejöttünk volna. Nagyon hamar mondta, hogy szeret eleinte nem hitegettem, de ő is mondta, hogy nem baj ha én még nem tartok ott. Viszont számomra nagyon kellemetlen volt hogy naponta többször is mondta és egyszerűen nem tudtam mit reagálni csak zavartan mosolyogni rá, aztán végül én is mondtam mert ezt így nem bírtam tovább, de nagyon hamar vége lett végül a kapcsolatnak sose szerettem belé. A mostani kapcsolatomban is így alakult a helyzet a párom már az első héten kimondta, hogy szeret. Én akkor még nem éreztem úgy, mondtam hogy nagyon kedvelem ő megértette hogy én még nem tartok ott nem "nyaggatott" vele többet megvárta míg én is kimondom neki, onnantól mondta többször is. Ez így azért jóval kellemesebb volt :)
2016. jún. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen szexkapcsolatban. a lány kérte, hogy bár tudja, hogy nem szeretem, de mégis annyira jól esne neki szex közben mondanám
2016. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer annyira sokkolodtam egy srac szerelmi vallomasatol hogy visszamondtam en is. Utana tisztaztam
2016. jún. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tutti mondták sajnálatból, mert másnap szakítottak velem.
2016. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!