Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek, ha képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha képtelen vagyok szerelemes lennni?

Figyelt kérdés

22 éves fiú barátnőmmel lassan 1 éve együtt vagyunk, a világ legaranyosabb és leggyönyörűbb lánya de egyszerűen képtelen vagyok szerelembe esni.


Ő nagyon de nagyon szerelems belém else tudja képzelni a mindennapjait nélkülem, én is jól érzem magam mellette, viszont egyre jobban zavar és felőröl ez az egész. NEM akarom megbántani de egyszerűen nem tudom mi tévő legyek. Ő is már mondta, hogy úgy érzi, hogy visszahúz, és, hogy mi a baj? Saját magamat hibáztatom merthát valahol nálan van a kutya elásva, hogy tálaljam ezt neki?



2016. jún. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tálald ki ezt neki sehogy, nincs ezzel semmi baj, hogy nincsenek azok a hú de nagy szerelmes érzéseid, legalább valamennyire tisztábban látsz mintha rózsaszín ködben lennél.
2016. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy belé szerelmes, miért vagytok még együtt?

Keress olyat, akibe szerelmes leszel.

Neki is jobb, ha szakítotok, kiheveri és utána talál valaki olyat, aki tényleg szereti.

2016. jún. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
#2-es okfejtése hibátlan. Valóban semmi értelme rabolni az idejét, és vesztegetni a tiédet. Menj és keresd meg a nagy Ő-t. Megéri, hidd el!
2016. jún. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De szegény annyira törékeny, nagyon félek, hogy nagyon megbántom és nagyon rosszul fog neki esni...
2016. jún. 19. 22:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebbol majd o is tanul. Sajnos ez ilyen. Lehet hogy akkor nem en lennek a legboldogabb ember a vilagon mikor szakitasz velem de ez nem fair play. O is megerdemli hogy viszonozzak a szeretetet de te is megerdemled hogy olyan kapcsolatban legyel amiben 110 %ot tudsz nyujtani erolkodes nelkul.
2016. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vmi kegyes hazugsag (pl az utobbi idoben nem erzed mar uazt) lehet celravezetobb lenne mint h "soha nem voltam beled szerelmes...".Ne rabold egyikotok idejet sem.Tul fogja elni!
2016. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De szegény annyira törékeny, nagyon félek, hogy nagyon megbántom és nagyon rosszul fog neki esni...

---

Igen. A társkeresés sajnos erről szól. Sebeket osztunk és sebeket kapunk. Néha felejthetőket, néha életre szólókat. Nincs ezen mit sajnálkozni. Ez a te életed, neked kell gondoskodni a boldogulásodról, mint ahogy neki is a sajátjáéról.

2016. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!