Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a szerelmi életem miatt vizsgaidőszakban képtelen vagyok koncentrálni?

Figyelt kérdés
Egyébkénk is nehezen figyelek egy dologra, de egy fiú most még fel is kavarta a az érzelmeim és a gondolataim. Minden sor elolvasása után eszembejut valami vele kapcsolatban. Próbáltam gingko bilobaval, zenét hallgatni kikapcsolódásképpen, agykontrollozni, teázni, sétálva tanulni, elhatározni, hogy fél óráig koncentrálok, kijelölni egy részt a könyvben, hogy ennyit most megtanulok, semmi sem segített. Valami tipp?
2016. jan. 2. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
akaraterő... se egy nő se egy férfi nem ér annyit, hogy a jövőt kockáztassa az ember..
2016. jan. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég ratyi dolog, átéltem már, milyen a vizsgaidőszak alatt, amikor minden második másodpercben eszedbe jut valaki. Nem akarlak elkeseríteni, de ha nem szeded össze magad, akkor úszott a szemeszter.
2016. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
# 1 És a diploma ér annyit? Mit ér az ember a sok iskolával, netán jól fizető munkahellyel, ha boldogtalan...
2016. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3# én is voltam szerelmes vizsga időszak alatt még is meg tudtam csinálni, MERT OTT VAN MI VAN HA SZÉT MEGYÜNK ÉS EGYEDÜL MARADOK... A szerelem nem tart el nem ad jó állást és állás nélkül nem tudod se magad se a szerelmeddel a közös fészketeket fent tartani.. fontossági sorrend van az életben... mert a szerelem elmúlik amit meg megtanulsz azt senki nem veheti el tőled..
2016. jan. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
fenntartani *
2016. jan. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom milyen érzés, átéltem már, viszont meg kell tanulni MINDIG AZ ADOTT PILLANATRA KONCENTRÁLNI!

Tanuld meg, hogy hol a helyed éppen.

Ha buksz vizsgán, jön a szégyenérzet és a folytonos sajnálkozás. De a való életben senkit nem fog érdekelni, hogy hogy jutottál el idáig, csak legyen meg és kész.


Most iskolába jársz, ez az első számú, ha túl vagy a vizsgán, majd fiúzhatsz, ha buksz, csalódást fogsz okozni magadnak és szüleidnek egyaránt! Gondolom nem akarsz szégyenkezni szüleid előtt.

2016. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Az a fiúcska nem fogja megírni helyetted a vizsgákat, aztán meg kifizetni a számláidat. Tessék magadra figyelni. Esetleg sportolj, ott vezesd le az iránta érzett feszültséget, aztán tessék szépen szorgalmasan tanulni.

Én is voltam már ilyen helyzetben, de ne engedd, hogy mások eltereljék a gondolataidat a fontos dolgokról.

2016. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze a negatívumokat, például nézd meg, hogyha nem teljesíted az adott tárgyat, akkor következő félévben hány ráépülő tárgyat nem vehetsz majd fel, még az is lehet, hogy félévet csúszol. Én belegondoltam ebbe, vizualizáltam is, aztán úgy besz@rtam, hogy egyből nekiálltam az anatómiának (-.-).


Jah, és lépj ki az FB-ból.

2016. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, mennyit kell fizetned a bukott kreditekért vagy a költségtérítéses félévekért. Nálam ez mindig bevált.
2016. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hozz létre emelőhatást magadban: Indokold meg, miért lesz jó utána, ha most megcsinálod gyors a vizsgákat...többek közt azért, mert több időt tölthetsz majd a csákóval. :)
2016. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!