Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nő vall szerelmet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő vall szerelmet egy fiúnak, akit tényleg meg akar tartani akkor hogyan akadályozza meg a lekoptatást? Erre milyen szöveg létezik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nem igazán értem a kérdést... Ha a fiú nem viszonozza az érzéseidet, akkor tök mindegy, milyen szöveged van, le fog koptatni.
2016. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismerős probléma. Ma mát egyre gyakrabban nekünk kel kezdeményeznünk a "ha a hegy nem megy Mohamedhez"-alapon. A visszautasítást ne azonnal kezeld. Menj neki többször is a témának, és légy egyre merészebb. Ha nem vagy ronda, vagy a srácnak nincs barátnője a flörtig biztos eljuttok.

Aztán mutass érdeklődést iránta. Ne csak egyszerűen letámadod a fiút, hanem már előtte barátkozz vele. Éreztesd vele, hogy fontos ő neked, és nemcsak szívatod.

2016. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem a tulajdonod a másik ember. Vagy bejön, és akkor mindketten örültök, vagy alapvetően nem vagy nyerő a másik félnél, és azt tudomásul kell venned, vagy nyerő lennél ugyan, csak ő már elkötelezte magát mással, akkor meg főleg nem kell nyomulni, még akkor sem, ha esetleg nem hozott jó döntést, de az ő döntése az is, hogy kilép-e.
2016. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Képzeld el a másik oldalról: te örülnél neki, ha lenne olyan "varázsszó", amivel garantáltan meg tudnának hódítani? Akkor is, ha egyáltalán nem tetszik a másik, akkor is, ha párkapcsolatban vagy valaki mással, stb...

Szerencsére az embernek szabad akarata van, és nem tudja más befolyásolni, hogy kivel akarjon kapcsolatot.

2016. jún. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Valamit figyelmen kívül hagytok: ha egy lány küld el egy fiút hasonló helyzetben, a fiú még mindig próbálkozik néhányszor.

Aztán van, amikor a lány végül rábólint.

2016. jún. 18. 16:03
 6/8 A kérdező kommentje:
Nade fordított esetben?
2016. jún. 18. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:

"ha egy lány küld el egy fiút hasonló helyzetben, a fiú még mindig próbálkozik néhányszor.

Aztán van, amikor a lány végül rábólint."


Na persze... Én az ilyet zaklatásként értelmezem, és elküldöm melegebb éghajlatra a zaklatót, és ha sokadszorra sem ért a nemből, kerülőúton megyek haza, nehogy véletlenül kövessen...

2016. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A volt párom kétszer vallott szerelmet, mire rábólintottam.

Kitartó volt. Szóval.

Bár a fordított helyzethez nem vagyok hozzászokva, de érdekelni érdekel.

2016. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!