Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek manapság a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek manapság a kapcsolatokban mennyire ismerik egymást ténylegesen a felek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 16. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos alig van rá Igény, pedig sokkal könnyebb lenne úgy, illetve, ha nem lennének felszínesek egymással, akkor színesebb is lenne a kapcsolatuk.
2016. jún. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semennyire.

Mondoms saját tapasztalataimból, és amiket látok.

2016. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noren1989 ***** válasza:

Alig. Én is ezt látom, és igen, saját tapasztalatból is. A barátnőimet, ha jobban ismertem volna, azonnal szaladtam volna tőlük a manóba.


26/F

2016. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak saját tapasztalat alapján tudok írni, tehát nem általánosítva mondom, semennyire!

Eddig egyik párom sem volt kíváncsi arra hogy valójában milyen vagyok, mit szeretek csinálni, mi a hobbim, mi a fontos számomra.

Persze viszont elvárták, hogy minden rezdülésükből tudjam hogy mi van...

36F

2016. jún. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

semennyire. Mindenki a szexre hajt minél előbb és minél többször.


Ha nincs az első 2 randin csók, akkor megy a hülyeség gyártása a kavarás, az agyalás, hogy "nem tetszem neki", "biztos meleg", "impotens", "bnője van", "stb" bla bla bla... az eszébe sem jut, hogy csak jobban meg akarja őt ismerni az adott ember, mielőtt megfektetné.


rohan mindenki, mindent azonnal akarnak, most! Nem hagynak semmire sem időt.. ha nincs mindent elsöprő szerelem az első látáskor, akkor annyi is a kapcsolatnak.. csak ott ülnek kiábrándultan, üveges tekintettel sajnálva magukat. Aztán jönnek a felszínes sablon dumával, hogy "nincs kémia"... hányni tudnék az ilyen felszínes emberektől.


Ezért nem is ismerkedem. Akikkel eddig randira mentem a múltban, az mind erőltetett és felszínes volt.

2016. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. és többiek, ha van kedvetek, irhattok részletesebben is, kiváncsi vagyok, érdemes okulni mások tapasztalataibol. én is ezt látom , egyrészt nem tudja senki objektiven megitélni a párját - elnéznek sok mindent, amit nem szabadna, mert akkorra már belekerültek egy érzelmi háloba (fogságba), másrészt csomoszor látom, hogy áradoznak a párjukrol, hogy a világ legjobb embere, én meg tudom, hogy mekkora képmutato gerinctelen valaki volt az előző kapcsolataiban..
2016. jún. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!