Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, hogy mivan velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mivan velem, nem értem magam ?

Figyelt kérdés

Nos, kegyetlen rossz érzés.

Baratnőmmel 3 évet voltam együtt, picit több mint fél éve, hogy szakított velem. Megcsalás, stb.. Nem volt, szimplán közömbös lettem számára.

A bennem lévő érzések nem akarnak csillapodni. Eltudok menni kikapcsolódni , jól tudom magam érezni, de mindig eszembe jut. Olyan fájdalmat, hiányérzetet érzek iránta , amit már nem tudok elviselni, pedig már több mint fél év telt el.

Nagyon hiányzik, nem tudom elviselni, hogy már nem beszélek vele, nem ölelhetem át.

Sokszor felmerül bennem a kérdés, hogy mi lenne, ha a barátja lennék, megbeszélném vele, hogy mint barátok tartsuk a kapcsolatot, de ugyanakkor tudom, hogy nekem ez úgysem menne.

Mit tegyek ? Fáj, hogy elveszítettem, mint barátom, mint barátnőm, viszont ha tartanám vele a kapcsolatot , nem tudom, hogy milyen érzések lennének bennem.

( elnézést a fogalmazás miatt )


2016. jún. 5. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

El-kell-felejtened!

Minden más megoldással csak megalázod magad, de vissza nem fogod szerezni. Engedd el.

2016. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még rosszabb lenne! Ne akarj már magadnak a jelenlegi helyzetednél is rosszabbat.

Járj el ugyanúgy szórakozni, kapcsolódj ki.

Itt a jó idő, menjetek a haverokkal strandra, stb.


Minden idődet próbáld lekötni és tudatosan ne gondolj a barátnődre, valamint a hiányára sem.

2016. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzet. Kevesebbet tartott és régebb óta ért véget. Megszakadt a kapcsolat is, megromlott a barátság. A barátságot én nem akartam, mert túlságosan hiányzott és nagyon szettem ahhoz, hogy ezt elviseljem. Nagy hatással volt rám. Most is megvisel, gyakran álmodok vele és felkavarja az érzéseimet. Én is szenvedek miatta, pedig több hónapja nem beszélünk.


Arra nem gondoltál, hogy megpróbálj tovább lépni?

2016. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is gyakran álmodok vele, engem is nagyon felkavar.

Mindennap "harcolok magammal" , de egyszerűen azt érzem, hogy az érzéseim legyőzhetetlenek. Amióta nem vagyunk együtt , azóta kb. 7 lány szeretett volna ismerkedni velem ( az összes barátom mondta, hogy ezek a lányok sokkal jobban néznek ki mint az exem ) De egyszerűen nem tudnak érdekelni. Vele mindent megtudtam beszélni, mindenben tudott tanácsot adni. Emiatt is érzem azt, hogy egy nagyon fontos embert veszítettem el. Nagyon ez a "se veled , se nélküled " állapot van bennem, amiből már elegem van. Érzem, hogy nem bírom, nagyon szeretném, ha legalább barátok maradnánk, ugyanakkor nem tudom, hogy később milyen érzéseim lennének. Vajon tudnék csak a barátja lenni.... Vagy megint összetörök olyan szinten, ahogy fél éve voltam... Nem bírom ..

2016. jún. 5. 23:14
 5/5 A kérdező kommentje:
A barátom is volt, de már az sem .. ( legjobb barátom ) , akkor most ennyi volt ...? Ha nem lettünk volna együtt, akkor a mai napig tartanánk a kapcsolatot.. Nem szeretném magam sajnáltatni, nem szoktam kérdezgetni senkitől semmit, de már nagyon rá vagyok szorulva a tanácsaitokra. Gyenge vagyok lelkileg, én próbálkozok, de nem változik semmi.
2016. jún. 5. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!