Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ti befestenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti befestenétek a párotok haját, ha megkérne rá titeket?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgettem egy barátnőmmel és mondta, hogy magának kellett befestenie a haját mert a párja épp nem volt otthon én meg csak néztem, hogy sose hallottam még ilyenről és hogy tök szerencsés hogy a párja meg tesz neki ilyesmit. Az érdekelne hogy akadnak mások is akik szívesen megtennének ilyesmit a párjuknak? :)
2016. jún. 4. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már miért ne festeném be neki, ha megkérne, s ha elmagyarázná, hogy hogyan csináljam? Habár nagyon sok nő inkább saját magának csinálja, mert mi ebben elég kontárok vagyunk. :D
2016. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán befesti, még lemosni is segít. Nagyon jó a kézügyessége, be akartam fonni a hajam, ötször megpróbáltam, nem sikerült szépre, megnézett egy videót róla és megcsinálta nekem. Én is lenyírom az ő haját
2016. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mindket hosszu tavu kapcsolatomban befestette a parom a hajam.N
2016. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Be hát! Bár garanciát nem vállalnék rá! :D
2016. jún. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem festem a hajam, de a parom nagyon szereti megmosni, megszaritani es megfesulgetni :)
2016. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ez furának számít??? :D


szerintem alap, hogy segítünk a párunknak... ráadásul nem is bonyolult.


gáz, ha egy pasi férfiassága ettől függ, hogy segít-e egy ilyen "nőies dologban"...

2016. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!