Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik ti befestenétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti befestenétek a párotok haját, ha megkérne rá titeket?

Figyelt kérdés
Múltkor beszélgettem egy barátnőmmel és mondta, hogy magának kellett befestenie a haját mert a párja épp nem volt otthon én meg csak néztem, hogy sose hallottam még ilyenről és hogy tök szerencsés hogy a párja meg tesz neki ilyesmit. Az érdekelne hogy akadnak mások is akik szívesen megtennének ilyesmit a párjuknak? :)
2016. jún. 4. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem örülnék a kérésnek, de mivel szeretem...így persze. Alap hogy amiben tudom segítem az aktuális barátnőm. Szerintem egy hajfestéshez nem kell diploma szóval menne.
2016. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, de csak fehérre.
2016. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is ő festi, mindig is ó festette. Nincs ebben semmi extra. Bár mi házasok vagyunk, de szerintem ez nem lényeges ebben az esetben.
2016. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem pasi vagyok, de azért válaszolok!


Mondjuk én magamtól nem kértem még tőlük ilyet, de volt olyan pasi, aki a körömlakkozást is felajánlotta, meg a hajfésülést/fonást. Nem voltak buz.ik, csak a kapcsolat elején kis lelkesek, aztán meg...:D :D

2016. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak nekem eddig mindig olyan párjaim voltak akik teljesen idegenkedtek a női dolgoktól. Gyanítom ha megkértem volna bármelyiket is azt kaptam volna válaszul, hogy menjek fodrászhoz vagy majd anyám befesti ha hazamegyek. Nem azért mert nem szerettek csak ők szimplán ilyenek voltak ezért is lepett meg a dolog de jó hallani hogy több ilyen pasi is létezik :)
2016. jún. 4. 21:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Hajat festeni magamnak szoktam, de a lábamon a körmöt ő festi.
2016. jún. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én még a körmeit is kifesteném, ha kérne. ;)
2016. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

"Idegenkedtek a női dolgoktól" :DD Miért? Mi lesz, ha segít befesteni a hajad? Letörik a farka?


Alap minimum, hogy segítek a páromnak, ha tudok.

2016. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megtenném, de nem biztos, hogy jól jár vele :DD
2016. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem eddig az osszes pasim befestette a hajam ha kertem, sot volt aki ajanlotta (a ferjem:-))
2016. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!