Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok, nők! Ti járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Ti járnátok operaénekessel?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti, de gondolom egy pop / rocksztár pasival járni az mindenképpen menő. De egy operaénekessel? Vagy legalábbis olyannal, ki komolyzenével foglalkozik (pl. Hegedű, zongora művész)?

És most ne öreg, öltönyös, Pavarotti féle férfiakra asszociáljatok, hanem amúgy arra a korosztályra és stílusra ami amúgy bejön.


Kort is írjatok, köszi!



2016. jún. 2. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp. 30 N
2016. jún. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudjam?!


Ennyi alapján nem tudom megmondani, hogy járnék-e vele.

Ennyi erővel minden szakmát fel lehetne itt sorolni, mondjuk annak sem sok értelme lenne.

2016. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is.

Komolyzenén (is) nőttem fel.

Jóformán szemben laktam az Operaházzal, ergo a Zeneakadémia és az Operettszínház is egy ugrásra volt.

2016. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Persze. Mindig is érdekelt a színház és az opera, szóval külön örülnék neki, ha olyan párom lenne, aki egy kicsit jobban be tudna vezetni ebbe a világba.

22N

2016. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

komolyan azt gondolod, hogy az dönt, menő-e vagy nem??


egyébként igen, járnék. meg is hallgatnám párszor, de nem hiszem, hogy sokat járnék az operába, ha kiderül, hogy még mindig nem tetszik.

2016. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előbb azt írtam (harmadik válaszoló vagyok), hogy "én is".

Persze, ha egy erkölcsileg nulla vagy a "művészete" miatt hihetetlenül beképzelt alak lenne, vagy egyéb visszataszító és komoly hibát fedeznék fel benne, CSAK a hivatása miatt nem járnék még a legnagyobb tenorral vagy basszussal sem.

És ismertem közülük néhányat, akik a magánéletben és a kollegákkal is elviselhetetlenek voltak.

2016. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem a kérdező arra gondolt, hogy a pasi amúgy normális (kívül-belül) csak az az egy különcség van benne, hogy operaénekes, szóval a válaszom igen... 21N
2016. jún. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!