Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy értelmezitek ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy értelmezitek ezeket a jeleket?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel már kb. féléve beszélgetünk, ha találkoztunk akkor "élőbe" is,de mindig rám ír,ha már 2 napja nem beszéltünk.

Egyik nap elmentünk egyet sétálni,konkrétan nem volt randi,csak ilyen baráti dumálgatás stb.

Nem tudom, hogy ő érez-e irántam mást mint barátság. Ő ilyen laza, jelennek élő típus, úgy érzem én kicsit unalmas vagyok hozzá/ neki,túl átlagos és ez olyan rossz érzés. Lehet már nem is fog hívni sehova.

Egész végig összeért a kezünk ,ahogy egymás mellett ültünk , utána még megnéztünk egy filmet az ő lakásába akkor is. Nem tudom ez nálatok is így van, és ez teljesen átlagos ,hogy így beszélgettek és nézitek a filmet a csak barátságot akaró barátotokkal?

Szerintetek csak barátság vagy több annál?

Az a gond,hogy nagy a baráti köre és velük is szokott menni így sétálni,bandázni stb. én velük nem szoktam menni, így nem tudom,hogy ez is az volt-e.

Miből jöhetnék rá?



2016. máj. 19. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kifogják a lányok azt a 10% tökéletes külsejü faszit aztán megy a rinya, míg a férfiak a 90% nőkre panaszkodnak... ott aza 90% fiu aki pont neked megfelelő válassz közülük.
2016. máj. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vonzódik hozzád a külsőd alapján, ha valóban uncsi vagy számára és mégis keres.
2016. máj. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló nem igazán értem a gondolatmenetedet.
2016. máj. 19. 17:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom ha en a barat baratommal filmezek a szofan akkor egymashoz bujunk, atkarol mikozben egyikunk sem akar masiktol semmit, szoval nincs sztenderd jele a dolognak sztem:-)
2016. máj. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű helyzet, én is filmeztem már barát baráttal többször kettesben. Köztünk egészen biztosan minimális fizikai kontaktus sem volt, mert én még a nővéremet se szoktam soha megölelni. Ám valakinél ez még simán barátság kategória, szóval mi ebben nem igazán tudunk segíteni neked. Viszont! Legyen egy kis önbizalmad, ne gondold már magadról, hogy unalmas vagy, aki nem érdemel meg valakit! Egyrészt ez egész biztosan nincs így, másrészt ez a gondolkodásmód hosszú távon igen káros. Épp elég ember húz le minket, legalább saját magunkkal ne csináljuk ezt! :)
2016. máj. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!