Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Első látásra megvolt közöttünk a szikra. Vonzódunk egymáshoz. 9 hónapja ismerem és hiába nem akartam beleszerettem az illetőbe, elveszi teljesen az eszem. Volt hogy 4 hónapig kerültem, hogy hát ha elmúlik de nem . Most a sors csúfos játékaként keresztezte az utunkat. Mikor hosszú idő után találkoztunk elmondta , hogy azóta se tudott elfelejteni. Meglepet a srác mert azt hittem ennyi idő után már nem érez irántam semmit. De érez. Viszont hogy jobban közelebb kerüljünk egymáshoz és hogy valami legyen is köztünk sok mindent fel kell borítani. Barátnője van régóta. Szeretne jobban megismerni, de nekem meg lelkiismeret furdalásom van a helyzet miatt. De nem tudom elküldeni.

Tanácstalan vagyok? Talán egy kivülálló jobban tudná mit kellene tennem.


2016. máj. 18. 19:32
 1/6 anonim válasza:
Szerintem eloszor probaljatok megismerni egymast es ha a fiu ugy erzi hogy te fontosabb vagy neki es hozzad jobban vonzodik akkor szakitson a baratnojevel es legyen veled neked meg ne legyen lelkiismeretfurdalasod mert te nem tehetsz rola
2016. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha jobban meg akar ismerni amig baratnoje van akkor vedd ezt into jelnek es mond meg neki hogy eloszor legyen egyedulallo utana akarjon jobban megismerni.

Vagy fekudj le vele, az is jo.

2016. máj. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2016. máj. 18. 19:51
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. nem akarok szerető lenni
2016. máj. 18. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:
korotok?
2016. máj. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
22/L . 29/F
2016. máj. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!