Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan aki már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki már a kapcsolat elején csúnyán összeveszett a párjával, de mégis együtt vannak azóta is?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt, és hétfőn este elég durván összevesztünk. Azóta nem beszéltünk és nagyon hiányzik, de nem akarom keresni, mert nem érzem úgy, hogy én lennék a hibás.

2016. máj. 4. 15:15
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az első egy évben balhé balhé hátán volt. Főleg mert mindenki beleszólt és ezt még nem tudtuk rendesen kizárni, részben pedig az összecsiszolódás miatt.

Szerencsére a párom okosabb volt nálam és türelmesebb. Szóval ez mentette meg az egész kapcsolatot. 1 év után már nem harcolni akartam vele, elfogadtam, hogy ő tényleg a társam akar lenni, akkor megbékéltem a kapcsolatunkkal, csak mosolyogtam a fanyalgókon és azóta meg tudjuk oldani a gondjainkat közösen!


Igazából azt tudom mondni, hogy okos enged... ha felégetitek a hidat és senki nem lép, akkor megette a fene az egészet. Nálunk a párom volt az aki hidat épített akkor is, ha az én saram volt az előző felégetése. Ez akkor nagyon legyezgette a női hiúságom, mert hatalmi harcként tekintettem rá, de később inkább már szégyelltem és felhagytam ezzel a hülye viselkedéssel, mert nem vezet sehová és egyszer azért az áldott jó türelem is véges lesz!


Át kell lépni az akadályokat és megbeszélni, hol rontottátok el. kapcsolat elején még ez nagyon nehéz lesz, mert mindenki büszkeségi kérdést csinál ebből "nehogy már én kérjek bocsánatot", nehogy már én könyörögjek neki"... stb. De azt neked kell érezni, hogy amúgy minden ok-e köztetek és érdemes lépni és majd évek múlva csak nevettek ezen vagy nem lesz tartós, mert addig nem bírjátok ki!

2016. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is vesztünk össze az elmúlt 1 évben nem egyszer nem kétszer nagyon durván. Akkor volt neki is ez a hagyjuk a fenébe kezdetű monológja, de megnyugodott még aznap és azóta is együtt. (Ő mondta hogy amikor mérges és mondja a dolgokat nem kell komolyan venni én meg a nyugtatáson voltam) Szóval, ha tényleg szeretitek egymást a veszekedés nem fog közétek állni.


Nincs olyan kapcsolat amiben nincs veszekedés. Anyumék is veszekednek nem egyszer vesztek össze úgy hogy "még egy ilyen és válok" dolgok is elhangoztak. Azóta se történt meg. Szóval beszélj vele és fel a fejjel.

2016. máj. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
1 hónap után megcsalt én rájöttem de megbocsájtottam neki ez után másfél évig működött minden majd megcsalt még egyszer állítólag én harcoltam ki hogy ezt meg tegye... lehet hogy kéne keresned ennyi idő után de csak ha komoly a dolog nem csak felszínes a büszkeség nem fog magához ölelni... :)
2016. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Thor!

Olyan nincs hogy te harcoltad ki. Az van hogy nincs kommunikáció egy problémáról, és aljamód félreb.@szik.

Első adandó alkalommal dobni kell ha valaki elköveti a megcsalást. Bármennyire is szereted és szerelmes vagy bele. Kijátszotta a bizalmad, nem hajlandó tenni a kapcsolatért, max csak felszínesen hogy ne legyen feltűnő. Ez egyenes út ahhoz hogy a gönceivel együtt menjen oda, ahová akar.

2016. máj. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos későn jöttem rá én is de maximálisan egyet értek veled előző!!
2016. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ez olyan kozonyos hogy ugy erzed nem te vagy a hibas.

ha szereted akkor bocsanatot kersz tolle vagy csak siman felhivod elmesz hozza hogy beszeljetek meg.

vagy pont forditva ha o szeret akkor õ csinalja.


vagy hat mondhatnam ugy is ha szeretitek egymast akkor bocsanatot kertek egymastol es megbeszelitek a dolgokat.


ez az en velemenyem.

2016. máj. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!