Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki, vagy nem szabad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki, vagy nem szabad?

Figyelt kérdés
23/l vagyok,ès tavaly évégén megismertem egy nagyon helyes,értelmes és kedves pasit internetes társkeresőn,aki 30/f. Tavaly óta folyamatosan beszélgetünk szinte minden nap, hol ő kezdi,hol pedig én. Kb. Mindent tudok a mindennapjairól,és ő is az enyémekről. Sosem nyomult,sosem hozta fel a szexet, sosem volt provokáló, hanem inkább úgy érzem,hogy tényleg normálisan ismerkedik velem. Semmi kivetnivalót nem találok benne, nekem az az igazság,hogy nagyon tetszik a képek alapján,és az alapján,amennyire ismerhetem neten keresztül, és bármilyen furcsa is,de érzem,hogy kialakult valami bennem iránta... Tudom,hogy ez elég naívnak és gyerekesnek tűnik, hiszen csak egy álomkép, mert nem tudhatom,hogy élőben ki is ő valójában...amennyire tökéletesnek tűnik nekem,nagyon furcsának találom,hogy egy ilyen pasinak mint ő,hogyhogy hosszú ideje senkije nincs... Nekem volt egy rossz tapasztalatom 30as pasival,aki szintén tökéletes volt látszólag, de kiderült,hogy mikropénisze van,és azzal nem tud együtt élni,és azért képtelen egy kapcsolatra,viszont ő annak ellenére nagy szájhős volt... Azt mondta a mostani pasi,hogy kölcsönös az érzés,én is tetszem neki,de még elég jól akar kinézni hozzám, mert hogy nagyon hiú... És egyszer azt is mondta,hogy látja,hogy értelmes vagyok,de ki tudja,hogy nem e túl fiatal... Én szeretném őt megismerni,az ideg megesz,hogy mindennapos dolgokról hadoválok neki,miközben ha itt lenne,legszívesebben leteperném... Nagyon lovagias,és azért sem merem bevallani,hogy valójában a fene megesz érte, mert nem akarom elijeszteni és nyúzni sem... Sajnos már így is túl sokat gondolok rá... Ti mit tennétek
2016. máj. 2. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmerült már valamelyikőtök oldaláról, hogy találkozzatok? Én azt javaslom, legyen ez a következő lépés, nem kell semmit bevallani, hanem kezdeményezz találkozót! Ha találkoztok, kiderül, hogy az egymásról kialakított álomkép mennyire fedi a valóságot, mennyire vagytok egymásnak szimpatikusak élőben, vagy esetleg több is :)
2016. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze,már volt róla szó,hogy találkozzunk,de igazából félek is tőle, nem akarom elrontani az illúzióm... Ő lehet azon agyal,hogy ő tetszene e nekem,én meg azon,hogy én is e neki... De biztos vagyok benne, hogy nekem ő igen, főleg mert tényleg nagyon aranyos... Én is jól nézek ki, de attól még nincs kedvem csalódni, mert sajnos túl vagyon nagyon csúnya dolgokon, és amióta vele beszélgetek,talán ő az egyetlen,akitől még nincs hányingerem,mert nem arról szól a téma,hogy jaj ee mennyire meg..na,mégha gondol is rá,és ez pl tök jól esik...
2016. máj. 2. 20:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt mondta a mostani pasi,hogy kölcsönös az érzés,én is tetszem neki,de még elég jól akar kinézni hozzám, mert hogy nagyon hiú.

ez gyanús mondat, ha a képek alapján klassz srác, akkor ez értelmezhetetlen.

2016. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!