Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss kapcsolatnal elbizonytal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatnal elbizonytalanodas?

Figyelt kérdés

Kb. Egy hónapja ismertük meg egymast( korábbról is ismertük mar egymast egy suliba jártunk) de most lett konkret. Azota persze talalkozgattunk, komolyabbra fordultak a dolgok mondhatni egyutt is vagyunk viszont nekem az elmúlt par napba volt két hülyeségem ami miatt volt veszekedés, de bocsánatot kertem, mert tenyleg nem volt jellemzo ram azaz egesz dolog csak sok dolgon idegeskedtem.

Most a baratom elbizonytalanodott, mondta hogy szeret csak nem akarja azt, ha esetleg kesobb is lesznek ilyen kirohanasaim, akkor szarjunk a masikra es szemet módon viselkedjunk egymassal.

O ugy érezte hogy o nekem csak egy potlek, pedig elmagyaráztam neki meg próbálom ereztetni vele ha talalkozunk is hogy kezdem nagyon is megszeretni csak nekem ehhez ido kell..


Mit tehetek? Rosszul esik ez az egesz mert olyan jól indult meg a kesobbiekre nézve is ugy ereztem hogy kiveteles ember, aki mar az elejétől fogva szeretett velem lenni, es en is igy ereztem, de két hulyesegemtol máris elbizonytalanodik az ember es jósolgat hogy ez meg az lesz..

Az elején meg megéri kuzdeni ezert az egészért vagy mar pont azert nem érdemes folytatni mert ez van...

19L


2016. máj. 2. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de ha már segítséget kérsz, jó lenne tudni mi volt az a két hülyeség, mert az nagyon nem mindegy.
2016. máj. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elsovel.Jo lenne tudni a reszleteket
2016. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ideges voltam par dologért, nem vele kapcsolatban, es egy velemeny nem egyetertest tulreagaltam es hülyén viselkedtem nagyon vele amivel megbantottam..
2016. máj. 2. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!