Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok rá folyton? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok rá folyton? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szakított velem a volt barátom, pont akkor, amikor én már kezdtem mélyebb érzelmeket táplálni iránta.

Azért szakított, mert állítása szerint nem állt készen egy kapcsolatra.


Mindennek már több hónapja, én viszont a mai napig szinte naponta gondolok rá. Hogy milyen jó volt, amikor fogtuk egymás kezét, amikor rám mosolygott, meg jé, ezen a padon ültünk, itt sétáltunk stb...


Azóta összefutottunk egyszer és beszélgettünk. Nem éreztem semmi különöset, nem is feszengtem, mintha csak egy régi ismerőssel találkoztam volna.


Amikor rá gondolok, vagy valamiről eszembe jut, akkor sem érzem azt, hogy arra vágynék, hogy megint összejöjjünk.


Szerintetek miért gondolok rá ilyen sűrűn? (Barátnőm szerint egyébként ez nem normális, találni kellene egy "fiút" aki feledteti velem)


19/L



2016. ápr. 8. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem is konkrétan rá gondolsz, illetve nem ő hiányzik, hanem maga az érzés. Vagyunk így ezzel egy páran. :D
2016. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát normális :) nekem is hasonló témám van,csak furább 😄 én már majdnem 2 éve egy pasira gondolok,de semmi nem volt közöttünk mert még fiatal vagyok,de viszont nagyon vágyunk egymásra,szóval szerintem normális 15/L
2016. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!