Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok, érdemes 'igazit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, érdemes 'igazit' keresni?

Figyelt kérdés
Pár éve már együtt vagyunk a barátommal, de a szüleim szerint nem kell lebetonozni az első kapcsolatban. Mert miért nem keresek olyasvalakit, aki jobban illik hozzám, és ha az ember megtalálja a megfelelő társat, rögtön el akarja magát kötelezni stb. Én viszont nem hiszem, hogy szakítanom kéne, csak mert nem estem arcra, mikor először megláttam és nem akarok vele családot alapítani (mással sem). Nem tökéletes minden, de melyik kapcsolat az? Ti hogy látjátok? L/22

2016. ápr. 1. 23:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember mindig az aktuális párját tartja az igazinak. Így kellene, hogy normális legyen.
2016. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VirágésBence ***** válasza:
84%
Ha úgy érzed, hogy harmonikus a kapcsolatod és minden rendben van, akkor teljesen felesleges csak a tapasztalatszerzés miatt szakítani.
2016. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nem kell ezen egyelőre stresszelni. Az igazit szerintem amúgy sem kell keresni, egyszer majd összesodor titeket az élet, addig meg miért ne éreznéd jól magad mással? 1-es: ez érdekes gondolat, de szerintem elég nagy baj lenne, ha ennyire vakok lennénk, hogy minden párkapcsolatba belelátnánk az örökkét... Én is voltam már többször szerelmes, de az "igazit" csak néhány éve találtam meg, és hidd el ez teljesen más.
2016. ápr. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3, az milyen, miben más?
2016. ápr. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszed észre, hogy megváltoztat. Én pl a korábbi kapcsolataimban megtartottam a teljes magánszférámat, egy héten 2-3 találkozásnál nem igényeltem többet, a döntéseimet egyedül hoztam meg, a barátaimmal eljártam bulizni a párom nélkül stb. A mostani párommal kevesebb mint fél év után összeköltöztünk, mert állandóan együtt voltunk, és ma már nehezen alszom egyedül, ha ő valami okból távol van. És ez ok kb csak üzleti út lehet, mert mindenhová együtt megyünk, közös a baráti körünk, és alkalmazkodunk egymás igényeihez. Ez gondolom mindenkinél másképp nyilvánul meg, de én soha nem gondoltam volna, hogy az 'ő és én' (de főleg én) helyett valami a 'mi' lesz az, ami jellemzi a kapcsolatom.
2016. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!