Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nőcsábász, undorítóan bánt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőcsábász, undorítóan bánt a legtöbb lánnyal. Mit tegyek? Hazajött, nézzek át rajta?

Figyelt kérdés

19 éves.

14 éves kora óta kihasználta a lányokat. Tette nekik a szépet, lefeküdt velük, majd vagy levegőnek nézte őket, vagy elkezdett róluk mindenfélét terjeszteni. Ismertük egymást, mert egy évvel felettem járt a gimiben, de nálam sosem próbálkozott. Tudtam, hogy Angliában tanul tovább, meg ezzel mindenki tisztában volt. Bárhová ment, a Snapchaten, Instagramon minden dokumentálva volt. Aztán az érettségijük után megtörtént a "csoda"... Kavartunk. Azt hittem, egyszeri alkalom lesz (csak csók volt), de nem. Egyre többet találkoztunk és nem csak bulikban, hanem random napközben. Sorozatoztunk, filmeztünk, kocsikáztunk, zenét hallgattunk, medencéztük. Közben tartottam is tőle, mert én totál tapasztalatlan voltam, ő meg ugye nem... Belezúgtam, de velem nem úgy viselkedett, mint a többiekkel. Tudom, minden lány ezt mondja, de tényleg. Kértem, hogy senkinek ne beszéljen rólunk és megtette. Türelmes volt, semmit nem erőltetett. Aztán elutazott. Megbeszéltük, hogy majd gyakran jön haza, sűrűn beszélünk, de rájöttünk, hogy ez így nem működik. Januárban találkoztunk utoljára és eléggé megviselt ez az egész.

Erre tegnap csak úgy megjelent a sulibulin. Ültünk kint a padoknál, beszélgettünk és egyszer csak odaült mellém. Hazaköltözik végleg...

Ennek részben örülök, részben nem. Itt vagyok 18 évesen és amíg másoknak zajlott az életük, nekem nem volt senkim. Aztán lett, majd fél év azzal telt, hogy rá vártam, mire eldöntöttük, hogy jobb, ha hagyjuk. Utána hónapokat szomorkodtam, végül hazajön. Nem tudom, mit tegyek... Ő folytatást szeretne, de én bizonytalan vagyok.


2016. márc. 24. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Gondold végig az egészet az elejétől, s amihez több pozítiv jelzőt tudsz kapcsolni amellett dönts.

Saját vélemény: Szerintem nem ,de azért, mert rohadt nagy nőcsábász volt,ha tudok egy srácról, hogy az volt, én akkor nem is kezdek vele..De ez én vagyok, NE EZ ALAPJÁN DÖNTS!

24L

2016. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem nem csak a nőcsábászsággal van bajom, hanem azzal is ,hogy kibeszélte őket, gonosz volt velük. és lehet, hogy velem nem az, és nem is lesz az, de nagyon kiábrándito, hogy szerelmes vagyok valakibe, aki másokkal sz---r ember..
2016. márc. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sztm egy probát megérne.

N24

2016. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előző egy sértett személy véleménye:)


Nem tudom mekkora nőcsábász volt az illető rengeteg férfinek nagyobb a hírneve mint a valódi teljesítménye, főleg a te korosztályodban, de ha veled másképp viselkedett, nem csalt meg, miért ne?

21f

2016. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Az előző egy sértett személy véleménye"

hozzá tenném az 1#-re gondoltam

2016. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg vele, mindig ott lesz benned a klasszikus "Mi lett volna,HA..."

Én azt mondom, próbáljátok meg. De természetesen ne onnan folytassátok,ahol abbahagytátok. Fokozatosan építsétek újra az egészet.

2016. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony, észre sem veszitek, hogy a nőcsábászok kiváló manipulátorok. Persze veletek mindig másképp bánik. :D És most gondolkodjatok csak el azon, hogy igen nagy sansszal az előző prédái is mind pontosan ugyanezt gondolták...
2016. márc. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
probáljátok meg, de előbb adj ultimátumot, hogy valahogy a maga modján kérjen elnézést vagy kompenzáljon kicsit a többi lánynál,ez talán kezdetnek elég lesz ahhoz, hogy ember válhasson egyszer belőle.
2016. márc. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!