Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Mr. Nagymenő Nőcsábász"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mr. Nagymenő Nőcsábász" sosem változik? Ebből hogy jöjjek ki jól?

Figyelt kérdés

Tudja magáról, hogy jól néz ki és a lányok odavannak érte. Ezt kihasználja és ezért nem bánthatom, a helyében én is ezt tenném. A baráti társaságunk mondhatni közös, az egyik legjobb barátnőm az ő legjobb barátjának a haverja, mégsem beszéltünk eddig valami sokat. Egyszerűen minden buliban vagy valakit fűzött, vagy be volt rúgva, tépve, így a normális kommunikációra alkalmatlan volt, az pedig nem beszélgetés, hogy "Eljössz velem a kocsimhoz?". A suliban pedig elég "felsőbbrendűen" viselkedik, ha be is jön, az arcára van írva, mit gondol a legtöbb emberről.

Szeptemberben volt a gólyabál a 9.-eseknek és ott felmentünk páran az iskola tetejére, ő is ott volt. Elkezdtünk beszélgetni, ez később folytatódott chaten, FaceTime-on és nagyon jóban lettünk, találkozgattunk, de semmi nem történt, mert neki mindig volt valakije ideig-óráig (általában még le nem feküdt vele az adott lány, de van a "2 hetes szabálya", ami azt jelenti, hogyha 2 hét után sem hagyja magát a lány, akkor felejtős nála).

Viszont ma csókolóztunk... Nem tudom, hogy jutottunk odáig, nála voltunk és megtörtént. Utána hazahozott, de nem beszélt róla, én meg nem tudtam, mit csináljak.

Most sem tudom, hogy mit csináljak.

Nem vagyok olyan lány, aki neki bejönne. Mi barátok vagyunk/voltunk. Ő lett az utóbbi időben az egyik legközelebbi barátom és megbízunk egymásban.

Jó, eddig is volt, hogyha együtt aludtunk, akkor átölelt, meg bármit kérek, azt azonnal megteszi, pedig amúgy mindenkivel egy flegma szemét általában. Szeretem, de nem akarom, hogy az legyen, hogy esetleg történne valami, kiábrándul belőlem és a barátságunknak is vége...

Vagy mit tegyek?


18/L


2015. nov. 10. 21:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Húha. "Csókolóztunk, de nem tudom, hogy történt" XD

Most, ha jól értem, komolyan egy szemét nőket kihasználó seg gfejet akarsz megfogni magadnak?

2015. nov. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Meg fog dugni néhányszor, aztán otthagy egy másik lánynál.

Ha csak egy kevés eszed van, akkor hagyod a francba, és elfelejted.

2015. nov. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól tudom, a lányok általában kerülik ezt a "férfi"-típust. Vagy mégsem tudom jól? Hehe! Olyan kis tudatlanka vagyok.
2015. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De barátok vagyunk ettől az "incidenstől" függetlenül.

És nem feküdnék le vele egy ideig biztosan, szóval a 2 hetes határban 100%, hogy nem lennék benne.

2015. nov. 10. 21:50
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

3


Nem jól tudod. Az ilyenért oda vannak. Csak a csalódás után mondják el mindennek, és persze ők lesznek az áldozatok. :)

2015. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Eszem-fa..om megáll a mai fiatalságtól...:)
2015. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
pár nap múlva meg minden pasi szemét csak a sex kell nekik itt fox zokogni meg facebookon :D
2015. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

4: Persze-persze.

Ahogy a csókhoz eljutottatok, ("Nem tudom, hogy jutottuk odáig, nála voltunk és megtörtént." :D) ugyanúgy megtörténhet, hogy a szexhez is "valahogy eljuttok".


2-esnek igaza van, itt azt szokták írni, hogy a nőknek nem az alfahím nőcsábászok jönnek be. Akkor hogy is van ez?

2015. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhára mindannyian le fogjuk sz**arni, hogy mi lesz a vége és hogy hol fogsz sírdogálni utána....szóval dugj egyet aztán max pórul jársz
2015. nov. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
De most komolyan, 18 éves vagy könyörgöm. :) És egy ilyen nőcsábász k9cs9gnek bedőlnél? Úgy látszik tényleg megérett a Föld a pusztulásra.
2015. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!