Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » "Mr. Nagymenő Nőcsábász"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mr. Nagymenő Nőcsábász" sosem változik? Ebből hogy jöjjek ki jól?

Figyelt kérdés

Tudja magáról, hogy jól néz ki és a lányok odavannak érte. Ezt kihasználja és ezért nem bánthatom, a helyében én is ezt tenném. A baráti társaságunk mondhatni közös, az egyik legjobb barátnőm az ő legjobb barátjának a haverja, mégsem beszéltünk eddig valami sokat. Egyszerűen minden buliban vagy valakit fűzött, vagy be volt rúgva, tépve, így a normális kommunikációra alkalmatlan volt, az pedig nem beszélgetés, hogy "Eljössz velem a kocsimhoz?". A suliban pedig elég "felsőbbrendűen" viselkedik, ha be is jön, az arcára van írva, mit gondol a legtöbb emberről.

Szeptemberben volt a gólyabál a 9.-eseknek és ott felmentünk páran az iskola tetejére, ő is ott volt. Elkezdtünk beszélgetni, ez később folytatódott chaten, FaceTime-on és nagyon jóban lettünk, találkozgattunk, de semmi nem történt, mert neki mindig volt valakije ideig-óráig (általában még le nem feküdt vele az adott lány, de van a "2 hetes szabálya", ami azt jelenti, hogyha 2 hét után sem hagyja magát a lány, akkor felejtős nála).

Viszont ma csókolóztunk... Nem tudom, hogy jutottunk odáig, nála voltunk és megtörtént. Utána hazahozott, de nem beszélt róla, én meg nem tudtam, mit csináljak.

Most sem tudom, hogy mit csináljak.

Nem vagyok olyan lány, aki neki bejönne. Mi barátok vagyunk/voltunk. Ő lett az utóbbi időben az egyik legközelebbi barátom és megbízunk egymásban.

Jó, eddig is volt, hogyha együtt aludtunk, akkor átölelt, meg bármit kérek, azt azonnal megteszi, pedig amúgy mindenkivel egy flegma szemét általában. Szeretem, de nem akarom, hogy az legyen, hogy esetleg történne valami, kiábrándul belőlem és a barátságunknak is vége...

Vagy mit tegyek?


18/L


2015. nov. 10. 21:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Jó, de azért a csók más, mint a szex. Mert nekem ő lenne az első és nem úgy akarom elveszíteni, hogy másnap meg se akarjon ismerni, mert tudom, hogy így szokta...

Szóval szex tuti nem lesz, bármennyire is szeretné.

És nem vagyok az a siránkozós fajta, mielőtt itt kielemeznétek. :)

2015. nov. 10. 22:01
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
11 minden nő ezt írja aztán itt sírnak ..... de te tudod te életed
2015. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Napi nocsabasz kipipalva
2015. nov. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog miattad megváltozni.

Majd emlékezz vissza, hogy mi megmondtuk! :-)

2015. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A legjobban teszed,hogy ha elfelejted őt, mert egy csicska tróger és csak égeted magad.
2015. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%
Oh olyan jò pasi...Aztàn mitől?Mert leìràsod alapján előttem egy undorìtò hernyò képe jelent meg. Ja, a csòk màr csak olyan,hogy "hàtnemtudomhogytörténtdemegtörtént",ugyanez lesz a szex-szel is.Hidd el. Mond egy-két szépet,következő együttalvàsnàl meglesz neki,mivel màr a nemtudomhogytörténtcsòk megvolt.Ezzel kb.felmérte a terepet nàlad. Ezt hagytd akkor a szexet is fogod. Ès igaz...Nem adok neki egy hetet,itt fogo mindenféle trògernek lehordani. De àllitom én is,hogy magas C-ben hangoztatod,hogy neked a visszafogott,kedves fiùk tetszenek.Kis naiv...
2015. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te egy drogos, alkoholista, nagyképű bunkót képes vagy a barátodnak nevezni? Egy olyan embert nevezel barátodnak, aki semmit nem tisztel és lenéz másokat? Szép. Te is éppen olyan erkölcsi tartás és egyéniség nélküli divatbirka lehetsz, mint ő. Remélem összejön neki, egyszer megdug és repülsz a kukába a kotonnal együtt, már ha van annyi eszetek, hogy használjátok, bár erősen kétlem. Az ilyen nő, mint te ennyit ér.
2015. nov. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt leszeditek a keresztvizet a csajról /teszem hozzá, hogy valamennyire joggal/ hadd jegyezzem meg, hogy a jóval tapasztaltabb női 25-30 éves korosztály is pontosan igy van a 30-40 éves hasonló kaliberű hapsikkal kapcsolatban. Csak ők lehazudják, mert 10 éve vergődnek ilyen figurák között, a 'normálisat' keresve, /akiket jellemzően le se szrnak/

Tegnap regetem ide, de már feltűt, így hozzá is fűzöm, a gykra irogató nők természetesen nem ilyenek /khm/

2015. nov. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen emberrel baratkozol, akkor te is ilyen lehetesz valoban, csak meg nincs ennyi onismereted. Hasinlo hasonlot vonz. Hajra!
2015. nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze es a kerdesben benne van, hogy remenykedsz, hogy melletted majd megszelidul...Kis naiv.
2015. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!