Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti is sokszor tapasztaljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is sokszor tapasztaljátok, hogy valojában tök más egy ember szerelmi élete, mint amilyennek látszik?

Figyelt kérdés

Pl. barátok mondták mát nekem többször, hogy X-szel vannak, de másba szerelmesek, vagy azt hitted, tök boldog kapcsolatuk van és kiderül, hogy rossz otthon a hangulat...stb. vagy hogy akár magának is hazudik az illető, hogy minden oké, pedig látszik, hogy nem.


nem az a fura, hogy vannak ilyenek, hanem hogy nagyon sok. legalábbis meglepően sokba botlom bele. magamtol egész mást gonodltam volna.


2016. márc. 14. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én saját magamon (is) tapasztalom, jelenleg! Sajnos! :/
2016. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, gyakran látom ezt. Álom párok, aztán kiderülnek a "sötét titkok"
2016. márc. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meséltek bővebben ezekről ?
2016. márc. 14. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat nem lehet mesélni, elég tizenkettő egy tucat történetek. Hosszú kapcsolatok, sok éven át mindenki azt gondolja, hogy igen, ők tényleg megtalálták egymást, hiszen kifelé ezt mutatják, aztán hirtelen a robban a bomba, valamelyik fél feláll, közli, hogy holnapól költözzünk szét, és másodperceken belül borul az egész dominó, kiderül, hogy évek óta gondok vannak, hogy ment az önámítás és a környezet ámítása.


Nem egy, nem kettő ilyen történt a környezetemben az elmúlt 1-2 évben, bár lehet, hogy csak most vagyok abban a korban, hogy az emberek úgy döntenek, most még nem késő újrakezdeni, és ezért sokasodtak meg.

2016. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hány évesek az illetők egyébként ?
2016. márc. 14. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Mondani szokták, hogy a legjobb kapcsolatoknak nincs nyoma a facebookon. Egyszerűen akik harmonikus kapcsolatban élnek, azok nem akarnak kérkedni vele, nem érzik szükségesnek, hogy kifelé azt mutogassák, hogy mennyire boldogok.
2016. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, megy az imádás, nyáladzás, jegygyűrűnézegetés facebookon, aztán összefutok vele élőben és vidáman közli, hogy ja hát szakítottak és már milyen régóta szr volt a dolog...
2016. márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolso, ez komoly ? durva..
2016. márc. 14. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:

30-35 között-


#4 voltam

2016. márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!