Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy reagálnatok erre? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy reagálnatok erre? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szia!

Nem akarok keriteni se bolondott csinalni beloled ezt most leszogezem

Pont ma gondolkodtam azon hogy mer nem maradtam veled...

Es nekem nem csak arra es akkor kellettel mikor bajom volt

Hihetetlenul jol esett hogy vegre valaki,meghallgatott vegre valakivel normalisan tudtam beszelni vagy epp hulyulni nekem ez nagyoon sokat jelentett a heten vagy elmult honapban

En nagyon orultem h vegre jobban kijovunk es beszelgetunk !

Iszonyat jolesett h meghallgattal h segiteni probaltal!hidd el ezt nekem kerlek

Az ajandekok is nagyon orultem neki a torcsit hasznalom a nyaklancot nagyon sokszzor hordom a jing jangos karkotot imadom,majdnem minden nap rajtam van

Tudom h sok vita volt koztunk neha full ertelmetlen dolgokon de most az utobbi honapban tok jol elvoltunk :):(

En nem szeretnem hogy kilepj az eletembol mert szuksegem van rad de ebbe nem folyok bele

Igen a szulinapodat veletlen elfelejtettem emiatt ne haragudj nagyon nagyon sajnalom es rohadt rosszul ereztem magam amiatt :(

Hidd el nagyon jol tudom milyen az amikor remenytelenul szeretsz valakit ugy h iszonyatosan fáj es tenyleg kidobnad azberzeseidet a kukaba nagyon jol tudom....jelenleg enis igy vagyok valakivel://

Es en megbszeretnek veled beszelni de nem ugy h na ittvagyok csa akk beszeljunk nem hanem mint ket felnott nornalisan:)


Ezt az exem írta nekem miután mindent el mondtam neki h még mindig szeretem és ami most van ez a semmilyen helyzet ezt a levelet válaszolta.

A helyes hibáért elnézést de ugy másoltambe ah ő írta.

Én szeretném vele újra kezdeni

Gondolja át.

Én nagyon szeretem őt.


De arra még nem jőtt válasz.

Most minden honnét letiltottam

És csak akkor oldom fel ha végre eldőnti

Mert ennek a helyzetnek ami most köztünk van nem jó így csak szenvedés meg bántás van.


2016. febr. 29. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam alap,hogy az ex azért ex mert nem illettünk össze De ha gyerekes ökörség miatt mentetek szét és még éretlenek vagytok akkor talán megér még egy próbát
2016. febr. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Es nekem nem csak arra es akkor kellettel mikor bajom volt "


Nem, hát persze !

2016. febr. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Barátnőd veszekedésre gondolt.

"Mit tennétek?"

"Én szeretném vele újra kezdeni"

Újrakezdeném.

"De arra még nem jőtt válasz.

Most minden honnét letiltottam"

Ne várj választ ha nem tud elérni.

"És csak akkor oldom fel ha végre eldőnti"

Hogy átgondolja e? Mi van?

"Mert ennek a helyzetnek ami most köztünk van nem jó így csak szenvedés meg bántás van."

"Én szeretném vele újra kezdeni"

E 2 ütik egymást.

Helyesen ha átgondolja s e átgondolásból változik.., szeretném újrakezdeni.

2016. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Emailen elér telefonon is tudja hol lakom.

Szoval ha akar el tud érni.

Annyiszor el hitette velem ezeket meg igérgetett.Most már tetteket szeretnék.

Ha meg neki ez nem megy ne cibáljuk egymást nincs értelme.

2016. febr. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!