Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jogosan esett rosszul amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul amit mondott? Másnak se tetszene, ha 9est kapna?

Figyelt kérdés
Ma volt egy kérdés hogy 10es skálán hanyasnak érzem/gondolom a kapcsolatomat.A barátom szerint nekünk 9es.Kérdeztem, hogy mi hianyzik, vagy hogyan lehetne 10es, de nem tudott válaszolni.Arra gondolok, hogy nem szeret annyira és ezért nem maximális a boldogsága mellettem. Nem akarok bolhából elefántot csinálni, nem olyan durva dolog ez, nem lesz belőle ajtó csapkodás, csak rosszul esett, mert azt hittem tökéletes a kapcsolatunk.
2016. febr. 22. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
így, hogy nem tudja megindokolni, tényleg fura.
2016. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudna válaszolni, az nekem is rosszul esne, mert ha már baja van, tudja is megfogalmazni lehetőleg. Ez így tényleg olyan, mintha egyszerűen nem lennél neki elég és kész.
2016. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

"Nem akarok bolhából elefántot csinálni" -> Pedig épp azt csinálod.


Tökéletes nem létezik, sem ember, sem kapcsolat, semmi. Ha 10-et mondott volna, az hazugság lett volna.

2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Lehet csak több esze van mint neked (ami nem volna meglepő ezt a kérdést látván) és képes felfogni, hogy a tökéletesség csupán elméletben létezik, így egy 10-es skálán bármit is 10-es értékelni egyszerűen ostobaság.
2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%
1st world problems...
2016. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Uristen
2016. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Nem nem tudta megmondani csak nem akarta, mert ha elmondja akkor utána te se értkelnéd egy 4-esnél jobbra.
2016. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is válaszoltam a kérdésre 10/9-et adtam pedig nagy aharmónia,szerete stb.Nem azért értékeltem úgy mert nem lenne számomra tökéletes,mert akkor keveset adok.Mindig van min dolgozni egy kapcsolaton is.Egyébként én nem csak az érzelmekre gondoltam hanem úgy az egészre,mert mi együtt is élünk az anyagiakra,család,munka stb ezek mind fontosak.Nálunk minden egész jól működik,de mindig van valami ami nehézséget okoz,vagy próbára tesz minket és ezeket van hogy nehezen viseljük,de mindig kibékülünk. Akkor vannak hibáink mindkettőnknek amik néha idegestőek lehetnek másik számára főleg ha épp amúgy is rossznapja van pl munka vagy egyéb ok miatt.Szerintem a 9-es az nem jelent semmi rosszat,nem értem mink kelle ezen kiakadni :)) Ha azt kérdeznék,mennyire szeretem a párom én 10es adok és ő is annyit adna tudom,a kapcsolatunk meg tök 9-el is tökéletes :P
2016. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
8-as vagyok bocsi a hibákért,párszor elgépeltem a szöveget..
2016. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
80%
Én is csak akkor adnék 10-est ha házasok vagyunk. Nekem 10-es férfi sincs, az lesz majd 10-es, akihez hozzámegyek :D
2016. febr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!