Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20 éves vagyok, és tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, és tetszik nekem egy 16 éves lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon kedves és aranyos lánynak néz ki ránézésre.
2016. febr. 12. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán áss egy gödröt és vesd bele magad.


Komolyan, halvány f..ngod sincs, hogy mit csinálj? Rajzolj neki egy f..szt. majd abból érteni fog. (irónia)

2016. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De vannak ötleteim,pl leszólittom vagy facen ráírok,de kicsit gátlásos vagyok ilyen téren.
2016. febr. 12. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vannak ötleteid, akkor miért itt kérsz segítséget? Valósítsd meg! Talán fogjuk a kezdeted a megvalósításkor is?
2016. febr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérlek, ne szaporodj!
2016. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szólítsd le, vagy írj rá. Ne legyél gátlásos, nincs vesztenivalód. :)
2016. febr. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AHOI, FIATALOK!!! Olvassatok már szakirodalmat, de min. Bravo magazint, annak is egy bizonyos rovatát.

Gugli a jóbarátod ebben is, annyi anyag van, hogy azt sem tudod mit olvass :)

[link]

Amúgy az egyik legszebb gesztus srácok részéről ilyen esetben a képeslap vagy levél küldés személyesen a padjára téve egy kis könyvbe reggel, mielőtt érkezik :) S valahogy megkéred, hogy hagyja egy bizony helyen a könyvet a válasszal :)Izgi lesz neki :)

2016. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Apropó, hamarosan itt van Nők Napja, jó lenne készülni min. egy szegfűvel, vagy egy szál (nem vörös) rózsával :)
2016. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismerd meg.
2016. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!