Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem egy lány. De én neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik nekem és szerintem én is neki.

Szoktam vele beszélgetni facebookon és még óra előtt.

Pl Tánc órán engem szokott választani tánctársként ez lehet valami jel ? Már elhívott párszor és szerintem jól sikerült vagyis tudtam beszélni és meg is tudtam nevettetni, mosolyogtatni. Az ő barátnője is tudja, hogy bejön nekem és csak annyit mondott, hogy sok sikert szóval biztos van nála esélyem.

Szerintetek én tetszem neki ?



2016. jan. 2. 22:31
 1/6 anonim válasza:
Szerintem igen, ne legyél már béna hívd el valahova.
2016. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kenzo Tenma ***** válasza:
Már elhívott párszor? Mármint úgy, hogy ti ketten elmentetek valahova? Mert, ha ez így van, akkor nem értem mi a kérdés.
2016. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen tetszel, de nagyon mulya vagy.
2016. jan. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi el is fogom ez nem kérdés.. csak kíváncsi voltam mások véleményére. Köszi a biztatást.
2016. jan. 2. 22:40
 5/6 A kérdező kommentje:
Már én is hívtam el csak kellett egy kis biztatás.
2016. jan. 2. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Nőknél soha nem tudhatod biztosan. Lehet, hogy tetszel neki, de az is lehet, hogy csak hülyít.
2016. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!