Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt olyan FIATAL fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan FIATAL fiúk, akik olyan fiatal lánnyal járnak, akinek mástól van gyereke?

Figyelt kérdés
Nem fura nektek hogy van gyereke? Miota vagytok egyutt? Ha talalkoztok ott a gyerek is vagy csak gyerek nelkul? Kort is irjatok legyszi
2016. febr. 6. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb 5 éve udvaroltam egy ilyen lánynak. Nem tartottam furának, nem zavart a dolog.
2016. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sosem tudnék olyan 30 alatti nővel tartós kapcsolatot elképzelni, akinek már gyereke van mástól.


22/F

2016. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, a páromnak van gyereke. Szeretem a kislányát nagyon, jól kijövünk. Nem fura, inkább egy kis csoda. Fél éve vagyunk együtt. Néha ott van a kislány, de többségében nem. 22L 23F
2016. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Szia! Azért írok, mert olvastam a vàlaszodat, hogy a pàrodnak van gyermeke. Ès nagyon kedves és aranyos làny lehetsz, olyan felnőttesen kezeled ezt. "Kis csoda"... Tudod, màs nem tudja elfogadni, ilyenek...

Legyetek boldogok!!!!

2016. febr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 rrrrrreennnnn ***** válasza:
*3-as Vàlaszolònak küldöm, csak valami miatt nem tudtam priviben.
2016. febr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen hülye ember a világon.
2016. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!