Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki úgy szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgy szerelmes, hogy még sosem találkozott az illetővel?

Figyelt kérdés
Évek óta beszélek egy fiúval a neten, de még sosem találkoztunk. Úgy érzem, hogy kezdek beleesni... Lehetséges ez? Tapasztaltatok már ilyet?

2016. jan. 17. 21:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2016. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. 2 évig chateltem egy fiúval a facebookon, előtte nem találkoztunk mi sem. Teljesen belezúgtam – úgy éreztem, egész nap egymásnak üzengettünk, teljesen odáig voltam érte. Képeket láttama srácról, helyes volt a fotókon, semmi extra, de kedves arc, meleg, barna szemek, kicsit visszahúzódónak tűnt. Aztán egyszer megbeszéltük, hogy skypeoljunk. Na, hát egy világ omlott össze bennem. Olyan volt a beszédstílusa, mint egy hülyegyereké. Mint aki egy nagyon rossz lakótelep egy lecsúszott lakója lenne. Kb mint egy repper sokszor (bocsi a rajongóktól). Akkor derült ki, hogy bukdácsolt végig a középiskolában, hogy állandóan pótvizsgázott, és egyszerűen elkeserítő volt őt élőben hallani. Viszont írni továbbra is választékosan írt, ahogy eddig. Gondoltam, talán csak izgult, kapott még egy esélyt... Hát, nem lett 3. alkalom, és személyes találkozó sem sajnos :(
2016. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mi is beszélünk folyton neten, a személyisége után talán a hangja fogott meg leginkább.
2016. jan. 17. 22:32
 14/16 anonim ***** válasza:
Életben teljesen más egy ember, hidd el! A neten van ideje átgondolni, mit hogyan reagál le.
2016. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, beszélni is szoktunk. Egyébként pedig nagyon vicces, bolondos, a hülyeségeit sosem titkolja, és én ezzel együtt szeretem.
2016. jan. 17. 22:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, hogy valakire rákerestem fb-on, és szimpinek tűnt. De a való életben egyáltalán nem olyan volt. Interneten mindenki egy idealizált képet mutat magáról. Ezt mutatom, mert ilyen szeretnék lenni. Kevés az olyan ember, aki a ciki dolgokat is fennhagyja a neten.
2016. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!