Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet valaki úgy szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki úgy szerelmes, hogy még sosem találkozott az illetővel?

Figyelt kérdés
Évek óta beszélek egy fiúval a neten, de még sosem találkoztunk. Úgy érzem, hogy kezdek beleesni... Lehetséges ez? Tapasztaltatok már ilyet?

2016. jan. 17. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Képet sem láttam róla, mégis csak rá tudok gondolni, akár ébren vagyok, akár álmodom, szerinted? :)
2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 opened paradise ***** válasza:

Évek alatt miért nem találkoztatok.


Igen,az érzés lehet az. Csak az életben nem biztos,hogy olyan lesz,mint akibe beleestél. Ha igen,akkor meg olyannyival több lesz az az érzés,hogy erre nem mondanád azt.

2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet.


Évek óta? Ez jó is rossz is.


Csak most kezdesz beleesni? Érdekes.


23/F

2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Rossz ötlet.
2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mostanában mélyült el a kapcsolatunk.

Első, hasonló az én esetem is. :)

2016. jan. 17. 21:57
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyből elmúlik, ha látsz róla egy képet, vagy személyesen is találkoztok. Sajnos senki nem tud olyan lenni, mint amilyennek a másik elképzeli.
2016. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, nyolc hónapig éjjel-nappal chateltünk és beszélgettünk telefonon. Mindketten számítógépes munkát végzünk, így lehetőségünk volt szinte egyfolytában "kapcsolatban" lenni. Millió fényképet küldtünk egymásnak, videóüzenetet is, rendesen egymásba zúgtunk, mire eljött az első találkozó napja.


Aztán az első találkozón, mintha egy világ omlott volna össze bennem. Élőben teljesen más volt, a mimikája, a reakciói, a mozdulatai nagyon nem tetszettek, úgyhogy elég rossz vége lett.

2016. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy tud elmélyülni a kapcsolatod vele, ha még nem is láttad? :D
2016. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy 50 éves. Sose tudhatod, kicsoda, főleg, ha ennyire naiv vagy. Már részről belelátsz olyan tulajdonságokat is, amit te szeretsz. Az érzés az persze valódi, csak illúzió.
2016. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az a baj bele gondolsz olyan tulajdonságokat is neten keresztül az emberbe amik nincsenek is ott.

Sokszor előfordul hogy személyes találkozón meg hatalmasat csalódnak az emberek.

2016. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!