Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddigi szerelmi kapcsolataitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddigi szerelmi kapcsolataitokban hány év után jöttek el a következők : ellaposodás, megszokás, rozsaszin köd utáni feleszmélés, hogy mégsem olyan jo a másik?

Figyelt kérdés
Mikben nyilvánultak ezek meg, és meddig hittetek még abban, hogy visszafordithato folyamatok ?
2016. jan. 14. 04:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálunk körülbelül 3 év után múlt el a rózsaszín köd, bár mi ugyanolyan jónak látjuk a másikat, csak a kapcsolatunk elmélyültebb lett,komolyabb nem egy szenvedélyes fellángolás. Tehát nem romlott meg a kapcsolatunk és teszünk érte, hogy ne is laposodjon el.

Őszre tervezzük a közös házat.. :-)

2016. jan. 14. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm 9 hónap után mondta, hogy nem szerelmes már, aztán szakított.

Barátomnál 7 év után kezdődtek a gondok, kb. 5x szakítani akartak a barátnőjével,de túljutottak a nehézségeken.

2016. jan. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 év, mivel minden az agyban játszódik le.
2016. jan. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehetünk ujra ugyanabba szerelmesek szerintetek?
2020. aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kb. 1,5 év után volt egy feleszmélésem, de olyan 2-3 év közt kellett belátnom, hogy a boldogságnak örökre vége.

1,5 év után nem lett volna még itt az ideje, de ő tönkretette a kapcsolatunkat a viselkedésével. Korábban azért nem figyeltem fel erre a viselkedésére, mert az az élethelyzet, amiben megláthattam, pont akkor következett be. Ha 5 év múlva jött volna az az élethelyzet, akkor 5 év után józanodtam volna ki, mert addig nem ismertem meg az igazi arcát. Sőt, teljesen csak 8 év után ismertem őt meg, akkor ki is ábrándultam belőle örökre, visszamenőleg is mindent megkérdőjelezek, amit éreztem iránta, mert már ráadásul mást szeretek, de ekkor már gyerekünk volt.

2020. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Csak egy igazán szerelmit mondok, az előtte levők csak semmiségeknek tűnnek ehhez.

De kb 5 perc után már néha felszállt a rózsaszín köd mert ilyen kételkedős típus vagyok de mindig ugyanúgy visszajön 6 éve. Ellaposodás megszokás volt néha kb mikor nagyon fáradt vagyok, kezdetektől már, aztán pihenés után elmúlik.

2020. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15.
2020. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4
2020. aug. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A rózsaszín köd kb. 1 hónap után.


Enyhe ellaposodás az első gyereknél volt. Most ismét egy kicsit e felé tart, de kezeljük a dolgokat.

2020. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!